fbpx
Ballina Etiketimet Agim Bahtiri

Etiketim: Agim Bahtiri

Agim Bahtiri me motor uji në Liqenin e Mitrovicës

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka zgjedhur të dielën për të provuar motorin e ujit. Ai është fotografuar me motorin e klubit të zhytjes, pas...

Bahtiri: Kam pritur që Thaçi ta padiste Dick Martyn, e jo...

Kryetari i Komunës së Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri, ka thënë se është i befasuar me padinë që i ka bërë Presidenti Hashim Thaçi. Ai...

Mustafa pas deklaratës së Bahtirit për vëllavrasje: Ku e kemi përgjegjësinë...

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka komentuar deklaratën e kryetarit të Mitrovicës, Agim Bahtirit, për vëllavrasje. Mustafa ka pyetur se ‘Ku e kemi përgjegjësinë ndaj...

Bahtiri përshendet vendimin e Qeverisë për shkarkimin e Bordit të “Trepçës”:...

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, e ka përshendetur vendimin e Qeverisë së Kosovës për shkarkimin e Bordit të Drejtorëve të Ndërmarrjes “Trepça”,...

Agim Bahtiri pritet të shkarkojë katër drejtorë të Komunës?

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri ka thirrur një mbledhje urgjente për orën 21:00. “Jepi zë” ka mësuar jozyrtarisht se janë 4 drejtorë në planet e...

Bahtiri: Unë e fitoj Mitrovicën edhe nëse çohet Rugova prej varrit...

Agim Bahtiri ende s’ka vendosur nëse do të kandidojë për kryetar të Mitrovicës. Mirëpo, shprehet i bindur se do të fitonte nëse do të garonte. “Nëse...

Bahtiri: Kurti ka qenë jashtëzakonisht i interesuar për veriun e Mitrovicës

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka thënë se kryeministri Albin Kurti ka qenë jashtëzakonisht i interesuar për veriun e Mitrovicës. Në një lidhje...

Bahtiri thotë se Isa Mustafa po e bllokon marrëveshjen me VV-në

Kryetari i Mitrovicës dhe zyrtari i Vetëvendosjes, Agim Bahtiri ka thënë se çështja e kryetarit të Parlamentit është çështje e mbyllur. Bahtiri, në një linjë...

Bahtiri: Drejtuesit e LDK-së të jenë si Vjosa Osmani që punon...

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, dhe anëtari Lëvizjes Vetëvendosje, Agim Bahtiri, ka thënë se LDK-ja duhet të që sa më parë të lidh koalicion...

Glauk Konjufca realizon ‘takimin e vitit’

Kryetari i ri i Parlamentit të Kosovës, Glauk Konjufca gjatë ditës së sotshme ka realizuar ‘takimin e vitit’. Ai është takuar me bashkëpartiakun e tij,...

LAJMET MË TË LEXUARA

web
analytics