Web Analytics
Ballina Etiketimet Agim Veliu

Etiketim: Agim Veliu

Dirton Selmanj dhe Agim Veliu as sot nuk do të votojnë...

Ish-zëvendëskryeministri i Kosovës, aktualisht deputet i LDK-së, Driton Selmanaj dhe deputeti tjetër Agim Veliu edhe në seancën e sotme që po pritet për pak...

Veliu, Hoti dhe Selmanaj morën afro 400 euro, pa thënë asnjë...

Tre deputetët e LDK-së, Agim Veliu, Avdullah Hoti dhe Driton Selmanaj morën afro 400 euro, vetëm pse ishin prezentë në seancën e djeshme. Këta deputetë,...

Agim Veliu përgjigjet shkurtimisht: Jo, nuk e votoj Vjosa Osmanin

Pas dështimit për ta siguruar kuorumin për votimin e presidentit në raundin e parë, deputetët kanë shkuar në një pauzë 30 minutshe. Teksa po dilin...

Agim Veliu nuk e lëshon karrigen, refuzon të votojë për presidentin...

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Agim Veliu po merr pjesë në seancën e jashtëzakonshme për zgjedhjen...

Veliu i reagon Muhaxherit: Këtij “Gazi të botës” i tregoj se...

Nënkryetari i deritashëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu ka reaguar pas deklaratave dhe akuzave të mbrëmshme në RTV Dukagjini të nënkryetarit të...

A po përçahet LDK, pas akuzave të nënkryetarit të partisë ndaj...

Mbrëmë, nënkryetari i LDK-së, Gazmend Muhaxheri ka folur për ndryshimet që janë bërë në kryesinë e re të kësaj partie dhe arsyet pse Agim...

Agim Veliu nuk ia dorëzon detyrën Xhelal Sveçlës

Ministri në detyrë i Punëve të Brendshme, Agim Veliu nuk ia ka dorëzuar detyrën Xhelal Sveçlës së VV-së. Në vend të Veliut, detyrën Sveçlës ia...

Agim Veliu e Haki Rugova mbesin jashtë kryesisë së LDK-së

Ish-kryetari i Podujevës Agim Veliu dhe kryetari aktual i Istogut, Haki Rugova nuk do të jenë nënkryetarë të LDK-së. Veliu e Rugova që ishin nënkryetarë...

Agim Veliu shkarkon shoferin e tij, shkak lobimi për Lumir Abdixhikun

Ministri në detyrë i Punëve të Brendshme, Agim Veliu ka shkarkuar shoferin e tij personal, Nuhi Imerin. Shkarkimi i tij, siç merr vesh Insajderi ka...

Liderë që as katundi i tyre s’i voton

Disa nga kandidatët për deputet si dhe për kryeministër humbën zgjedhjet edhe në vendlindjen e tyre Peçani i Suharekës është vendi prej ku ai vjen. Por...

LAJMET MË TË LEXUARA