Web Analytics

Etiketim: Ahmed Kalaja

Hoxhë Ahmed Kalaja çudit me këtë deklaratë: Në mes nënës dhe...

Në emisionin Kojshia Show u diskutua edhe për temën e ndjeshme 'nëna apo gruaja'.Lidhur me këtë Hoxhë Ahmed Kalaja ka zbuluar se cilën nga...

Ahmed Kalaja: Djali i këtij profeti kishte prejardhje shqiptare

Në emisionin Kojshia Show shpeshher ndodhin situata të papritura, por edhe deklarata të ekskluzive.Kështu në këtë emision ku mysafir ishte Hoxhë Ahmed Kalaja u...

Habit Hoxha Ahmed Kalaja, tregon a është haram të shkohet në...

Hoxhë Ahmed Kalaja i ftuar në emisionin Kojshia Shoë ndër të tjera ka treguar për veprime që janë dhe të tjera që nuk janë...

Befason Hoxhë Ahmed Kalaja: Nuk do ta ndërroja kombin shqiptar as...

Hoxhë Ahmed Kalaja imam nga Tirana ishte mysafir në emisionin e njohur Kojshia Shoë.Ai diskutoi tema nga më të ndryshmet bashkë me moderatorin Sadri...

Hoxha nga Shqipëria jep lajmin e madh: Mjekët irakien zbulojnë ilaçin...

Një lajm i mirë është duke u dhënë në të gjithë botën, ku thuhet se mjekët irakien e kanë zbuluar ilaçin dhe vaksinën kundër...

LAJMET MË TË LEXUARA