Web Analytics

Etiketim: Albatrit Muçiqi

Egzona në këtë mënyrë e mbron Albatritin nga vajzat

Albatriti dhe Egzona vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të dalluar në mediet rozë.Dyshja nuk ndalen me momente lumturie së bashku, duke pozuar në...

Egzona dhe Albatriti shijojnë bregdetin më shumë krahë fëmijëve

Egzona dhe Albatriti ka vite që kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.Dyshja tanimë janë prindër të tre fëmijëve, vajza e madhe, Amelia dhe binjakët...

Kaq bukur vishet Egzona në pushime, sjell foton e ëmbël krah...

Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona po shijojnë pushimet.Pasi Albatriti merret me dasma gjatë sezones duket se kjo është arsyeja që po përfundojnë...

Egzona e Albatriti e shprehin dashurinë në publik

Egzona dhe Albatriti mbetën një ndër çiftet më të dalluara në mediet rozë.Dyshja me imazhe të shumta për ndjekësit, në çdo kohë komentohet dhe...

Albatriti i dashuruar “kokë e këmbë”, kështu e befason Egzonën

Albatrit Muqiqi, është njëri nga këngëtarët ë të suksesshëm të ri në tregun muzikorë.Ai talentin e tij në muzikë e ka trashëguar nga familja...

Në këtë mënyrë ja shprehë dashurinë Albatriti Egzonës

Albatrit Muqiqi prej kohësh është i martuar më Egzonën.Kjo e fundit është një sipërmarrese shumë e suksesshme me disa biznese përsonale.Dyshja nuk ngurrojnë që...

Albatriti ia thotë fjalët më të mira Egzonës

Egzona dhe Albatriti janë ndër çiftet më të njohur në mediet rozë.Dyshja në shumicën e kohës kalojnë në lajm, duke ndarë gjithmonë momente të...

Ky është urimi i veçantë i Albatrit Muqiqit për vajzën e...

Sot në shtëpinë e Albatrit Muqiqit ka festë, vajza e madhe e këngëtarit sot feston ditëlindjen e saj të pestë.Padyshim që kjo datë nuk...

Albatriti me gruan e tre fëmijët, sa bukur janë kombinuar në...

Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë prindër të tre fëmijëve dy prej tyre binjakë.Për festën e Bajramit ata kanë sjellur një foto...

Egzona dhe Albatriti shfaqen tejet të lumtur

Albatriti dhe Egzona shumë herë shfaqin lumturinë që përjetojnë së bashku.Dyshja gjithmonë shihen që kanë një raport superior mes veti, duke e treguar këtë...

LAJMET MË TË LEXUARA