Web Analytics
Ballina Etiketimet Albert Krasniqi

Etiketim: Albert Krasniqi

Skivi: për humbjen e Albertit lajmin e mora nga…

Reperi Skivi ka qenë i ftuar e Festa Qoqajt në emisionin “Express Rozë” Ai në këtë intervistë më shumë ka folur për humbjen e njërit...

Skivi flet për dhimbjen që ka pas humbjes së Alberitit

Reperi Skivi ka qenë i ftuar në emisionin Express Rozë. Reperi është pyetur nga moderatorja se si e mori ai lajmin e hidhur për humbjen...

Teuta Selimi shpreh ngushëllime për humbjen e Albert Krasniqit, ndan një...

Teuta u shpreh e pikëlluar për humbjen e shokut të saj. Ditë më parë, një ngjarje tronditi kryeqytetin, meqë rast mbeti pa shenja jete Albert...

Avokati mbrojtës tregon gjendjen e babait të Albert Krasniqit

Ramiz Krasniqi, avokati Skënder Krasniqit, deklaron se klienti i tij i ka thënë se ngjarja me Albertin ka qenë aksidentale, me ar.mën e këtij...

Skivi i dedikon fjalët emocionuese Albert Krasniqit tri ditë pas varrimit

Reperi i ka dedikuar fjalët prekëse mikut të tij. Pas lajmit se Albert Krasniqi u privua nga jeta nga prindi i tij, Skender Krasniqi, bota...

Dëshmitë e motrës dhe xhaxhait të Albertit në polici: E gjithë...

Pas privimit nga jeta të Albert Krasniqit, për të cilën dyshohet babai i tij, Skender Krasniqi, Gazeta Sinjali sjell ekskluzivisht detaje të reja, të...

Çka i tha avokatit sot , babai i Albert Krasniqit

Avokati i Skender Krasniqit, Ramiz Krasniqi ka thënë se ka komunikuar me të dyshuarin dhe se ai ka deklaruar se vr.asjen e të birit...

Avokati tregon momentin e sikletshëm :“Gjyqtari e pyeti Skënderin se sa...

Ramiz Krasniqi, avokati i Skënder Krasniqit, i cili dyshohet se e privoj nga jeta e dajlin e tij, thotë se klienti i tij më...

Ghetto Geasy dhe Majku, shokët e vjetër të Albert Krasniqit se...

Asnjë fjalë e vetme nga pjesëtarët e grupit ‘BabaStars’ pas vde.kjes së ish-shokut të tyre, Albert Krasniqi. Alberti dyshohet se u privua nga jeta aksidentalisht...

Albert Krasniqi e kishte tradhtuar ish-gruan Besa Gashi me një këngëtare?

Një ngjarje e rëndë tronditi ditën e djeshme Prishtinën, teksa biznesmeni Skënder Krasniqi ekzekutoi me të birin e tij, konkretisht menaxherin e Vip-ave, Albert...

LAJMET MË TË LEXUARA