Web Analytics
Ballina Etiketimet Ana Lleshi

Etiketim: Ana Lleshi

Anën e Përputhën nuk do ta njihni, edhe ngjyrën e syve...

Ana Lleshi ish konkurrentja e emisionit të dashurisë Përputhen ka ndryshuar shumë. Ajo edhe gjatë emisionit është njohur për stilin unik që ka pasur gjithmonë...

Jo për dashurinë, Ana e thotë troç: U futa në ‘Përputhen’...

Ndonëse nuk është më pjesë e “Përputhen”, Ana Lleshi vazhdon të mbetet një personazh shumë i komentuar në media dhe rrjete sociale. Ditën e sotme...

Djali i Arsimit ka një mesazh për Anën

Prej kohësh po përflitet se ish-konkurrentet e “Për’puthen”, Ana dhe Arsimi janë në një marrëdhënie, madje shpeshherë janë fotografuar nga përcjellesit. Në një intervistë, Ana...

Në lidhje me Anen, por ish konkurrenti ‘nguc’ publikisht konkurrenten e...

Pak ditë më parë, disa burime konfirmuan se ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie. Këtë lajm e ka...

Ana dhe Arsimi kapen duke u përqafuar në aeroport

Së fundmi është përfolur se Ana Lleshi ka nisur një lidhje me ish-konkurrentin e “Për’puthen”, Arsimin. Nuk dihet si ka nisur romanca mes tyre, por dyshja...

Nuk njihet! Ja si dukej Ana e Përputhën para se të...

Ana e Perputhen ka qene nje nder personazhet qe ka shkaktuar me shume zhurme. Fillimisht ishte romanca me Fatjonin, me pas fotot me Arjonin dhe...

Ana e “Për’puthen” i bashkohet “It’s my love”

Prej disa kohësh në Kosovë ka nisur një emision i ngjashëm me formatin e “Përputhen”, i quajtur “It’s my love”, i cili në fakt...

Publikohet edhe një fotografi tjetër e Anës me konkurrentin nga Maqedonia

Pak ditë më parë, mediat në Shqipëri konfirmuar se ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdyli janë në një lidhje dashurie. Këtë lajm e...

Ana e konfirmon lidhje me ish-konkurrentin e “Për’puthen”

Ana Lleshi, e njohur si Ana 1 e “Për’puthen” është një ndër personazhet më të përfolura të këtij emisioni Ajo është përfolur shpesh herë për...

As me Fatjonin, as Atdheun, Ana në lidhje me këtë konkurrent...

Ana Lleshi ka kohë që është larguar nga “Për’puthen”, si konkurrente. Por ajo javëve të fundit ishte rikthyer në “Për’puthen prime”, si analiste. Raportet që ka...

LAJMET MË TË LEXUARA