Web Analytics
Ballina Etiketimet Andi Shehu

Etiketim: Andi Shehu

Bëri si i dashuruar, Andi nxjerr zbuluar Atdheun!

Andi Shehi dhe Atdhe Xharavina po vazhdojnë të ruajnë shoqërinë e krijuar brenda programit. Shokët shprehin vazhdimisht afërsinë me njëri-tjetrin por është shoku po ai...

Andi në hall me Melisen, ankohet të komentuesit

Andi Shehu dhe Melisa Lleshi po e shijojnë lidhjen e tyre edhe pas zërave se janë ndarë. Andi ka treguar se Melisa ishte nervozuar dhe...

Melisa dhe Andi publikojnë video të zveshur nga dhoma e gjumit

Andi dhe Melisa janë njëri ndër çiftet më të komentuar. Ata vazhdimisht marrin vëmendje me çdo veprim të tyre, shkruan InfoKosova. Një video e cila po...

Melisa shtatzënë? Andi premton festë të madhe të dëgjojë e gjithë...

Andi dhe Melisa ishin ndër më të komentuarit e javës që lamë pas, së pari për ndarjen e më pas për ribashkimin. Pas këtyre ngjarjeve...

Andi tregon, nuk do ta besoni pse e ka larguar nga...

Andi Shehu u përgjigj dje në shumë pyetje të përcjellësve të tij. Pasi u përfolën për ndarje, shumica e pyetjeve ishin për Melisën dhe për...

“Melisa dilte me të tjerë”, nervozohet Andi

Andi dhe Melisa janë çifti i vetëm që janë akoma bashkë nga “Për’puthen” edhe pse ata u lidhën jashtë programit. Në një bisedë me ndjekësit...

I thonë si mund ta duron Melisen që bën si fëmijë,...

Melisa Lleshi shpoesh sillet si fëmijë. Ajo madje e bën edhe zërin si të tyre kur flet, shkruan InfoKosova. E pikërisht për këtë fansa e pyetën...

Thanë se Melisa është shtatzënë, deklarohet përfundimisht Andi

Shumë fjalë u shpërndan kinse Melisa Lleshi është shtatzënë. Kjo erdhi si shkak i një fotografie ku Andi shihet duke i mbajtur barkun e që...

Pasi bëri të gjithë të mendonin se është ndarë nga Andi,...

Ditë më parë Melisa i surprizoi të gjithë me disa deklarata në Instastory, të cilat u morën si konfirmim i ndarjes nga Andi. Menjëherë pas...

Me këtë foto Andi e zbuloi që Melisa është shtatzënë?

Melisa dhe Andi u bën të njohur nga publiku shqiptar pasi u inkuadruan në emisionin ‘Për’puthen’. Edhe pse u përfol që pati një krizë mes...

LAJMET MË TË LEXUARA