Web Analytics
Ballina Etiketimet Andi Shehu

Etiketim: Andi Shehu

Nuk e besoni se çfarë i lidh Andin 1 dhe Andin...

Andi Shehi dhe Andi Artani janë personat që pëlqehen mjaftë nga publiku. E gjithë kjo famë u erdhi pasi u bën pjesë e programit “Për’puthen”. Përvec...

Andi i “Për’puthen” protagonist në videoklipin e këngëtares shqiptare

Pas daljes nga emisioni “Për’puthen”, Andi ka qenë një prej personazheve më të komentuar në media e rrjete sociale. Ai doli “çift” me Tean dhe...

Ana i del në krah Fationit dhe thumbon Andin në rrjete...

Pas të vërtetave të Tea Trifonit, Andi i “Për’puthen” u shpreh se do të tregonte të vërtetat e tij në llogarinë e re në...

Andi bëri paralajmërimin e fortë për Tean, Fationi i hedh thumba...

Teksa foli për ndarjen nga Bearti, Tea zbuloi se ndërkohë që luante lojën me Andin edhe ky i fundit kishte një lidhje jashtë emisionit. Tea...

Të gjithë kundër saj! Andi kërkon 30 mijë përcjellës për të...

Tea dhe Bearti vazhdojnë të jenë dyshja më e komentuar kohëve të fundit, shkak kjo ndarja e tyre. Deklaratat për njëri-tjetrin nuk kanë të ndalur...

Tea ia zbuloi lidhjen, Andi thyen heshtjen dhe ka një paralajmërim

Ka filluar një tjetër “dramë” mes Teas dhe Andit. Tea Trifoni së fundi ka folur rreth ndarjes nga Bearti, por me këtë rast tregoi edhe...

Tea i zbuloi lidhjen e dashurisë Andit, reagon Melisa

Tea në një rrëfim ekskluziv për aplikacionin e “Përputhen” kërkoi falje që gënjeu publikisht se mes saj dhe Andit kishte diçka duke pranuar se...

Prishet marrëdhënia mes Andit dhe Melises

Edhe pse asnjëherë nuk e konfirmuan, ata shesh herë u panë nën shoqërimin e njëri-tjetrit. Bëhet fjalë për Melisen dhe Andin, ish konkurrentet e emisionit...

Andi dhe Tea bëjnë deklaratat e papritura për njëri-tjetrin

Këtë të diel Andi dhe Tea ishin sërish bashkë në një studio ku e vlerësuan njëri-tjetrin. Andi e mbrojti Tean para të gjithëve, duke u...

Melisa dhe Andi publikojnë video nga vendi i njëjtë

Dy ish-konkurrentët e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Melisa Lleshi dhe Andi Shehu edhe gjatë kohës që kanë qenë në emision fansat kanë aluduar për...

LAJMET MË TË LEXUARA