Web Analytics
Ballina Etiketimet Antonela Berisha

Etiketim: Antonela Berisha

Antonela e “Përputhen” i shkul flokët e veta

“Përputhen” po then rekorde shikueshmërie, ani pse zhvillimet brenda shout janë mjaftë të vakta dhe veç dashuri e përputhje që nuk ka aty. Një ndërë...

Antonela veç po ‘zbukurohet’ duket mahnitëse në imazhin e fundit

Antonela Berisha njihet si konkurrentja më e zhurmshme tek Përputhen. Ajo nuk e ka problem që të gjitha gjërat ua thotë në fytyrë e që...

Atdheu dhe Antonela kalojnë ditën bashkë dhe tani s’dimë çfarë të...

Atdheu u rikthye mbrëmë në “Për’puthen”. Pas hyrjes së tij, produksioni solli dhe një herë momente nga sherri me Antonelën. Ai pati një ballafaqim me Antonelën,...

“E gëzofsh Antonelën, unë heq dorë prej saj”

Njëri nga protagonistet ka befasuar me deklaratën e tij. Ditë më parë ka ndodhur takimi i Rinianit mes Antonelës edhe pse kishe momente të bukura...

Mevlani i mbyll gojën Antonelës: Kur unë flas qepe gojën

Ka ndodhur një debat në programin Përputhen mes dyshes i cili ishte edhe i papritur. Mevlani dhe Antonela siç duket e kanë përfunduar gjithë komunikimin...

Publikohet video ku kapen “mat” Atdheu e Antonela

Ish-konkurrenti nga Gjakova, Atdhe Xheravina, kohë më parë është larguar nga emisioni i dashurisë “Për’puthen” pas një debati të ashpër me Antonelën. Ndërsa gjatë ditës...

Antonela e Përputhen befason me këpucët që i mbathi në emision

Jemi mësuar që pothuajse në secilin episodë ta shohim shumë elegante. Ndërsa mbrëmë Antonela befasoi me pamjen. Ajo kishte veshur një fustan të shkurtë më të...

Antonela bën kërkesën e papritur për Atdheun

Atdheu është rikthyer në Për’puthen për një përballje me Antonelën, me të cilën pati një përplasje pasi zbuloi se kishin një puthje jashtë programit. Atdheu...

Atdheu rikthehet në Përputhen për Antonelen: të pëlqeja dhe u bëra...

Pak kohe me pare Atdheu ka debatuar me Antonelen ne Perputhen pasi tregoj per puthjen mes tyre. Por duket se ata jane pajtuar serish. Atdheu eshte...

Antonela e Përputhen mahnit rrjetin me foton e fundit

Antonela Berisha u bë e njohur si konkurrente në emisionin Përputhen. Ajo sjell shumë fotografi në rrjete sociale e që shumica janë nga emisioni. Së fundmi...

LAJMET MË TË LEXUARA