Web Analytics
Ballina Etiketimet Anxhelina Hadergjonaj

Etiketim: Anxhelina Hadergjonaj

Anxhelina Hadërgjonaj vazhdon të shfaq linjat nga pushimet

Këngëtarja ka ditë që po i shijon pushimet. Dhe, ajo po ndan postime të njëpasnjëshme në rrjetet e saj sociale, shkruan lajmi.net. Në profilin e saj...

Anxhelina ‘djeg’ rrjetin, shfaqet me mini fund

Këngëtarja e njohur Anxhelina Hadërgjonaj është duke i shijuar pushimet ne Miami. Nga atje po poston fotografi të nxehta, prej tyre shumë edhe në bi.kini,...

Vajza e Albërijes shfaqet joshëse nga Miami

Derisa shumica e vajzave shqiptare shëtitën në Dubai, Anxhelina Hadërgjonaj ka tjera plane Këngëtarja dhe influencierja e rrjeteve sociale sot është shfaqur duke shijuar diellin...

Anxhelina nuk zhgënjen me pozat e reja, tregon gjoksin me fustanin...

Këngëtarja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, pëlqehet në masë të madhe për stilin e veçantë. Tashmë për të është duke u komentuar edhe për shkak të projekteve...

Anxhelina ‘djeg’ rrjetin me fotot me bikini

Anxhelina Hadergjonaj po ashtu ka shfrytëzuar pranverën e hershme që të largohet nga trojet shqiptare dhe të shkojë në një vend ekzotik. Edhe pse bukuroshja...

Anxhelina Hadërgjonaj mahnitëse në foton me barkun e zbuluar

Këngëtarja shqiptare ka publikuar disa fotografi në Instagram. Bukuroshja Anxhelina Hadërgjonaj, është mjaft e njohur për format trupore që posedon. Ajo paraqitet mjaft me stil në...

Capital T dhe Anxhelina Hadërgjonaj në lidhje dashurie? Zbulohet e vërteta

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, është përfolur kohëve të fundit për një lidhje të mundshme me këngëtaren, Anxhelina Hadërgjonaj. Të gjitha këto dyshime filluan...

Anxhelina tregon gjoksin dhe uron fillimin e muajit prill

Anxhelina Hadërgjonaj ka pr.ovokuar paksa sonte për 1 prillin, Ditën e Gënjeshtrave. Këngëtarja dhe modelja duket  tepër joshëse derisa ka treguar gjysmën e gjoksit të...

Anxhelina merr vëmendje me paraqitjen në rroba sportive ‘gjoksin’ në fokus

Këngëtarja e njohur ka postuar një Insastory. Bukuroshja kosovare, Anxhelina Hadergjonaj, është mjaft e njohur për talentin dhe format trupore që posedon. Ajo paraqitet mjaft me...

E dashura e Capital T s’qenka Adrola, zbulohet emri saj…

Emri i tij është lakuar shpeshherë kur bëhet fjalë për privatësinë dhe lidhjet e dashurisë që ka pasur. Capital T u përfol për një romancë...

LAJMET MË TË LEXUARA