Web Analytics
Ballina Etiketimet Arbërie Nagavci

Etiketim: Arbërie Nagavci

Nagavci ka një kërkesë për mësimdhënësit: Shtatori duhet të na gjejë...

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, ka kërkuar nga mësimdhënësit që të vaksinohen, në mënyrë që të jenë të gatshëm për vitin shkollor 2021/22, që...

Kjo është familja e ministres Arbërie Nagavci

Ministrja e Arsimit, Teknologjisë, Shkencës dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci, është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të vendimit që të mos lejohet mbajtja...

Nagavci: Ministria e Arsimit do të mbajë konferenca çdo dy javë

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MASHTI) Arbërie Nagavci, me qëllim të shtimit të bashkëpunimit me media, ka vendosur që ministria që ajo...

Nagavci: Të rinjve tanë t’iu ofrohet arsim sa më cilësor

Ministrja e Arsimit Arbërie Nagavci ka deklaruar se në arsimin e lartë po zhvillohen projekte të rëndësishme të mbështetura nga partnerët zhvillimorë dhe donatorët,...

Publikohen përgjimet, Arbërie Nagavci kështu flet për Vjosa Osmani

Në një audio-incizim, ish-nënkryetarja e Kuvendit Arbërie Nagavci, dëgjohet duket folur në një takim të brendshëm partie për Vjosa Osmanin. Në këtë audio-incizim të publikuar...

Nagavci: Fjalimi i Thaçit skandaloz, përpiqet ta shpëtojë veten

Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci e ka quajtur skandaloz adresimin e presidentit Hashim Thaçi për qytetarët e...

Nagavci: Nuk bëhemi pjesë e bisedimeve me Serbinë të drejtuara nga...

Arbërie Nagavci nga Lëvizja Vetëvendosje thotë se nuk do të marrin pjesë në procesin e dialogut të drejtuar nga qeveria e Avdullah Hotit. “Heqja e...

Nagavci: Qeveria Hoti po bën plane të kota me Thaçin, qytetarët...

Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës Arbërie Nagavci, ka përmbledhur vendimet e deritanishme të Qeverisë Hoti, pas marrjes së pushtetit. Nagavci ka akuzuar Qeverinë Hoti se...

​Nagavci: Sa më shumë të korruptuarit bëhen bashkë, aq më shumë...

Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës Arbërie Nagavci, ka akuzuar partitë tjera se janë bashkuar rreth presidentit Hashim Thaçi sa herë që ky i fundi...

Nagavci, për ftesën e Thaçit: Këto ditë duhet të mbajmë distancën...

Lëvizja Vetëvendosje do të refuzojë çfarëdo ftese të presidentin Hashim Thaçi për konsultime pas shkarkimit të qeverisë Kurti. Paralajmërimet e të parit të shtetit për...

LAJMET MË TË LEXUARA