Web Analytics
Ballina Etiketimet Arjon Luli

Etiketim: Arjon Luli

Befasojnë Arjoni i Përputhen dhe e dashura e tij: Do të...

Arjoni dhe Serena ishin sonte mysafirë në Express Rozë Të dy u bënë të njohur me anë të emisionit “Përputhën” në Top Channel derisa tani...

Arjoni thumbon Anën për këngën e saj të re – e...

Para pak ditësh, Ana Lleshi hyri ne muzik me këngën e saj të re me titull “Deal”. Para publikimit te projektit muzikore, ajo ishte e...

E zuri në veturë teksa i bënte e dashura kërcimseksi, ...

Ish konkurrenti Arjon Luli, mori vëmendje të madhe në mediat rozë, pas sk.andalit të cilin e publikoj në llogarinë e tij zyrtare, fotografin në...

LAJMET MË TË LEXUARA