Web Analytics
Ballina Etiketimet Atdhe Xharavina Përputhën

Etiketim: Atdhe Xharavina Përputhën

Atdheu ‘ironizon’ me Antonelën pas deklaratës së fortë për Mevlanin

Atdheu ka dy fjalë pas situatës së papritur që ndodhi sot në “Përputhen”. Puntanta e së premtes në “Përputhen” ishte përplot me të papritura dhe...

Atdheu përgënjeshtron produksionin: Nuk jam pezulluar, u largova për të mos...

Atdheu njofton se është larguar me dëshirë nga “Përputhen”. Puntantat e fundit në “Përputhen” janë përcjellë me shumë debate e të papritura mes konkurrentëve. Së fundi,...

Atdheu pezullohet nga emisioni “Përputhen”

Debatet e djeshme mes treshes Atdhe-Elvis-Antonela ishin të tensionuara duke shkuar deri në fyerje mes konkurrentëve. Antonela akuzoi Loco-n për një postim të këtij të...

“Foto me Bossen”, Fationi publikon foto me nënën e Atdheut

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari ka zgjedhur një mënyrë të veçantë që të tregoj mendimin e tij për konkurrentin tjetër të këtij emisioni, Atdhe...

Antonela zbulon arsyen se përse ka kujtuar momentet e vështira me...

Antonela ka shpërthyer në episodin e sotëm kundër Atdheut dhe Elvisit. Për shkak të një postimi që Loco ka bërë në profilin e tij në...

U tha se Atdheu i ka rënë me karrige, ky është...

Ish-konkurrentja ka marrë një mesazh nga fansja e cila e ka bërë publik. Në storien e saj në Instagram, ka publikuar mesazhin duke i zbuluar...

Konkurrenti kosovar largohet nga “Për’puthen”

Konkurrenti kosovar Atdhe Xheravina duket se është larguar nga emisioni i dashurisë “Për’puthen”. Lajmin e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në...

“Edhe Borën e ke puthur?” fansat shpërthejnë ndaj Atdheut

Konkurrenti nga Kosova në emisionin e dashurisë “Për’puthen”, Atdheu së fundmi ka qenë në krye të mediave rozë, pasi ditën e djeshme mediat në...

“Më thoshte Fatjon Kuqari…”, Atdheu ‘thumbon’ konkurrentët e “Përputhen”

Atdheu hodhi kunja në postimin e fundit, ai është një ndër emrat më të komentuar në “Përputhen”. Së fundi, ai kishte deklaruar se ka marrë...

Dalin pamjet kur disa persona i thyejnë lokalin Atdheut në Tiranë

Mbrëmjen e djeshme konkurrenti i “Përputhen” Atdhe Xharravina është su.lmuar nga një grup djemsh, pa patur një arsye konkrete. Por duket se nuk është mbyllur...

LAJMET MË TË LEXUARA