Web Analytics
Ballina Etiketimet Atdhe Xharavina

Etiketim: Atdhe Xharavina

U përfolen për lidhje dashurie, paparazzit i kapin ‘mat’ Atdheun dhe...

Në media është duke vazhduar që të përflitet për një lidhje të mundshme në mes të Atdhe Xheravinës dhe moderatores, Bora Zemani. Kjo ka rrjedhur...

“Jam i dashuruar”, Atdheu flet për lidhjen me Bora Zemanin

Prej kohësh në rrjet është përfolur se Bora dhe Atdheu kanë nisur një romancë, por këto aludime i ka hedhur poshtë vetë ish-konkurrenti i...

Zbulohet, Bora Zemani është e dashura sekrete e Atdheut?

Antonela përmes disa komenteve në rrjete sociale ka ngacmuar Atdheun. Atdhe Xharavina njihet si fytyrë publike pas pjesëmarrjes në emisionin e dashurisë “Përputhen”. Është mjaft i...

Antonela i zbulon pa dashje të dashuren sekrete Atdheut?

Atdhe Xharavina mbetet padyshim nga meshkujt më të komentuar të “Për’puthen”. Djaloshi nga qyteti i Gjakovës kishte vëmendje të madhe nga vajzat brenda dhe thuajse...

Nuk do ta besoni sa shumë ia janë rritur flokët Atdheut...

Tashmë ka filluar sezoni i Përputhën 3. Shumë fytyra të reja do të behën me famë e do të komentohen mjaftë gjatë, siç janë komentuar...

Ribashkohen Atdheu dhe Antonela?

Atdheu dhe Antonela shprehen hapur pelqimin per njeri tjetrit ne Perputhen, por gjerat mes tyre u krisen dhe nuk dolen se bashku si cift. Por...

I mbeti Bora Zemani pik në zemër?, Atdheu bën deklaraten e...

Prej kohesh Atdheu ka shprehur hapur pelqimin ndaj Bora Zemanit, madje here pas here ka bere deklarata te ndryshme ne intervista. Ai eshte shprehur se...

Atdheu e Mevlani përfundojnë në spital, Antonela shkon pranë tyre

Përmes disa postimeve në “Instastory”, Atdhe Xharavina dhe Mevlan Shaba, kanë zbuluar se kanë përfunduar të dy në spital. Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen” ishin në...

Fansat e kapin mat Atdheun, teksa “tinxa” e prek Antonelen

Ish konkurrentet e emisionit Përputhën, Atdhe dhe Antonela, u komentuan gjerë e gjatë. Ata kishin një pëlqim mes vete i cili u shndërrua në armiqësi,...

Kështu bëhet gati për ta ‘djeg’ dasmën Atdheu

Atdhe Xharavina shpesh poston pamje nga mbrëmje të ndryshme muzike ku merrë pjesë. Mirëpo këtë herë ai ishte i ftuar në një dasmë, shkruan InfoKosova. Me...

LAJMET MË TË LEXUARA