Web Analytics
Ballina Etiketimet Bakllava

Etiketim: Bakllava

E teprojnë me bakllava, përfundojnë në emergjencë

Mjekes Dafina Basholli i ra për hise që për Kurban Bajram të jetë kujdestare në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Ajo aty priti shumë pacientë...

Burrë e grua e bëjnë për spital kunatën, pasi ajo ua...

Në p.rangat e policisë së Prizrenit kanë përfunduar burrë e grua, pasi kanë ushtruar dh.unë fi.zike dhe psikologjike ndaj kunatës së tyre. Shtetasit B.K dhe...

Qytetari e qaros me bakllave Avdullah Hotin, paguan me para të...

Sot ka filluar ekzekutimi i të hollave nga Trusti në llogaritë e qytetarëve. Disa prej tyre tashmë i kanë marrë të hollat e kursimeve. E si...

LAJMET MË TË LEXUARA