Web Analytics
Ballina Etiketimet Bella Hadid

Etiketim: Bella Hadid

Bella Hadid shfaq format trupore e veshur me bikini

Bella  Hadid është mjaft aktive në rrjete sociale Ajo sjell foto të ndryshme nga jeta e saj. Modelja, së fundi ka postuar disa fotografi të reja. Në...

Kështu duket modelja Bella Hadid, pa make-up e filtera

Modelja e njohur Bella Hadid, ka venë në pah linjat e saj perfekte. Ajo ka ndar disa foto në Instagram për ndjekësit e saj nga...

Bella Hadid sapo filloi trendin më të ri të flokëve për...

Bella Hadid ka ngjyrosur flokët e saj përsëri. Bella Hadid është një ndër emrat më të njohur në botën e modës. Modelja në llogrinë e Instagramit...

Kunata e Dua Lipes, zvishet, tenton ta mbulojë gjoksin me duar

Bella vjen ‘përvëluese’ në setin e ri fotografik. Bella Hadid vazhdon të jetë ndër emrat më të kërkuar në fushën e modës dhe shumë e...

Modelja e njohur nuk njihet në këtë imazh

Një ndër modelet më të paguara në botë, Bella Hadid, është parë së fundi duke shëtitur e relaksuar rrugëve të Nju Jorkut. Ajo kishte veshur...

Kjo është vajza më e bukur në botë sipas shkencës

Prej kohësh parametrat e bukurisë ideale kanë qenë në faza tranzicioni dhe fytyrat që kanë qëndruar në krye, kanë ndryshuar herë pas here. Ama këtë...

Bella Hadid e dëshmon se është superseksi

Ajo rrjedh nga një familje e njohur në fushën e modës. 23 vjeçarja Bella Hadid është motra e modeles së njohur Gigi Hadid dhe në...

LAJMET MË TË LEXUARA