Web Analytics
Ballina Etiketimet Betim Gjoshi

Etiketim: Betim Gjoshi

PDK kërkon shkarkimin e ministres së Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës, Betim Gjoshi ka kërkuar dorëheqjen e ministres së Punëve të Jashtme të Kosovës, Donika Gërvalla ose...

Gjoshi: Numri i të infektuarve të sotëm, dhuratë nga Albin Kurti...

Betim Gjoshi nga PDK, thotë se numri i sotëm i të infektuarve është dhuratë nga Albin Kurti dhe Arven Vitia. Ai përmes një postimi në...

LAJMET MË TË LEXUARA