Web Analytics

Etiketim: Beyonce

Vajza e Beyonce merr vëmendjen për ngjashmërinë e madhe me nënën...

Vajza e divës Beyonce dhe reperit Jay-Z rrëmbeu të gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj në tribuna gjatë një loje basketbolli të NBA dhe...

Si dy pika uji, vajza e Beyonce një kopje identike e...

Blue Ivy Carter, vajza e Beyonce dhe Jay-Z, ndoqi finalet e NBA me babain e saj.Teksa reperi i njohur po bëhej gati për të...

Beyonce modeste, shpenzoi 9 milionë dollarë për bizhuteri në “Oscars”

Që Beyonce ishte mahnitëse natën e Oscars, këtë e tha gjithë bota, por ajo që disave u shpëtoi nga paraqitja e artistes ikonë, ishte...

Beyonce vishet përsëri nga dizejnatori kosovar!

Ylli botëror, Beyonce, ka marrë gjithë vëmendjen me paraqitjen e fundit.Ajo ka pozuar me një fustan elegant të hapur në pjesën e sipëme.Ate e...

Këso të pasme si të Beyoncit rrallë që shihni

Beyonce vuri në pah të pasmet në fotosesionin e ri.Beyoncé aktualisht është në një fushatë marketingu me linjën e saj të veshjeve sportive, Ivy...

Çfarë i lidh vajzën e Ledrit dhe të Sarës me vajzën...

Reperi i famshëm kosovar Ledri Vula dje u bë baba për herë të parë.Edhe pse ende çifti nuk kanë publikuar ndonjë imazh, ishin Xheri...

LAJMET MË TË LEXUARA