Web Analytics

Etiketim: Big Brother Albania VIP

Nis prova javore, kjo është loja e radhës mjaft interesante për...

Buxheti i kësaj jave varet se sa gola do të bëjnë banorët.Ata do të vendosin në kokë kokoren me rraktën e tenisit,do të ulen...

Zarf i bardhë/ ”Vëllai i Madh” dënon banorët

Higjena dhe rregulli në shtëpi duket se është kthyer në një problem serioz.Për t’i nxitur drejt rregullit, pastërtisë dhe sistemimit ‘’Vëllai i Madh’’ ka...

Ish fituesi i BB zbulon katër finalistët e BBV sipas tij

Big Brother Albania ka arritur ta finalizojë këtë vit një format më ndryshe se vitet e kaluara, Big Brother Vip ka arritur t’i bëjë...

Nesër eliminim i dyfishtë, dy banorë largohen nga Big Brother Vip

Nesër do të jepet edicioni i radhës i Big Brother Vip, si çdo të martë dhe të premtë në lidhje direkte me banorët do...

Edi Rama do të jetë pjesë e finales së “BB VIP”?...

Big Brother Vip po cilësohet si emisioni më i shikuar nga shqiptarët, me vazhdimësinë e garës tashmë për më shumë se 100 ditë, janë...

Zarf i bardhë, kjo është loja e radhës për banorët

Meqenëse brenda shtëpisë së “Big Brother” ata e kanë tepruar me ushqimin sidomos mbas festave atyre ju nevojitet që ti bëjne trupit detoksifikim.Si e...

Pas reagimit të mamasë së Trixës, Donaldi pranon parashutë me këtë...

Pak ditë më parë Anaid Kaloti dhe Kledi i dërguan Donaldit me parashutë tre balona dhe njëra prej tyre kishte një mesazh të koduar...

Fifi tregon nëse do të kthehej në Big Brother

Pas daljes nga BBV-ja Fifi ka folur sot për herë të parë në Fan Club.Ajo ka folur shumë për rrugëtimin e saj brenda shtëpisë,...

Loja “Shtet, qytet…”, ndezë debat mes banorëve të BBV nuk e...

Banorët e BBV sonte kanë luajtur lojën e famshme “shtet, qytet…”.Ata kanë qëndruar në dhomën e ndejës teksa luanin lojën e caktuar nga Vëllai...

Fifi përlotet kur flet për eksperiencën në “Big Brother VIP”: Më...

Këngëtarja e njohur, Fifi, përveç një prej artisteve më të dashura dhe më të komentuara shqiptare, ajo pak muaj më parë u bë pjesë...

LAJMET MË TË LEXUARA