Web Analytics
Ballina Etiketimet Blero Muharremi

Etiketim: Blero Muharremi

Blero dhe Afrona festojnë përvjetorin

Blero dhe Afrona janë një qiftë shumë simpatik dhe shumë të dashur në showbizin shqiptar, shkruan Kosovarja. Blero në llogarinë e tij Instagram ka shpërndarë...

Tara shfaqet duke përgatitur ushqim në kuzhinë, Blero nuk përmbahet në...

Këngëtari nga Mitrovica, Blero ka shumë vite krijimtari artistike dhe këngë të vjetra të cilat dëgjohen edhe sot. Ai përvec këngëve është shumë I përfolur...

Afrona nuk po i ndahet nga përqafimi Bleros

Afrona kohët e fundit ka sjellur fotografi të bukura me Bleron. Ajo tregohet mjaft e afërt edhe në fotografi ku në shumë prej tyre është...

“Dy vajza u hodhën mbi veturën time”, Blero rrëfen momentin e...

Këngëtari i njohur kosovar, Blero Muharremi ka vendosur të tregoi publikisht për një ngjarje që i ka ndodhur në vitin 2013. Në emisionin “Natë Vere”...

“Na e dimë çka është e tepërt”, Blero ankohet për çmimet...

Blero në “Gjesi summer” ka promovuar projektin e tij të ri, pos tjerash ai foli edhe për pushimet verore. Këngëtari i njohur pati ankesa për...

Afrona tregon gjoksin me fustan të ngushtë

Afrona postoi disa foto të reja e ndër to është edhe njëra me bashkëshortin Bleron. Ajo përmes fustanit të ngushtë vë në pah gjoksin e...

Blero ka dy fjalë për vëllaun e ish-gruas pas kandidaturës për...

Këngëtari i njohur shqiptar, Blero i ka uruar suksese ish-mikut të tij, Memli Krasniqit, për shpalljen e kandidaturës për të parin e PDK-së. Ai hyri...

Blero drejt Zvicrës për ta festuar ditëlindjen e vjehrrit

Blero ka udhëtuar drejt Zvicrës për ditëlindjen e vjehrrit. Ai dhe gruaja e tij Afrona nga Prishtina udhëtuan atje për të qenë pranë familjes Dika. Ka...

Blero shfaqet i veshur me këpucë krejt gur ndriques

Blero mbetet një emër i dalluar dhe një këngëtar me stil të veçantë. Në shumë aspekte ai me pozat që publikon merr vëmendje, duke u...

Blero ndan një moment me dy femrat më të rëndësishme të...

Blero është një ndër këngëtarët më të njohur në mediat rozë. Pasi që ka një përkushtim të madh rreth rrjeteve sociale, ai në çdo kohë...

LAJMET MË TË LEXUARA