Web Analytics

Etiketim: Bora Zemani

Zbulohet arsyeja e ndarjes së Bora Zemanit me Donald Veshaj

Moderatorja e emisionit “Për’puthen”, Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj janë ndarë përfundimisht, së fundmi dyshja kanë fshirë njëri-tjetrin në rrjete sociale.Xhelozia është bërë...

Bora shtrihet mes rrëmujës, nga puna në punë

Bora Zemani ka treguar lodhjen që e ka duke shkuar në punë.E shtrirë mes rrëmujës në dhomë Bora postoi një foto dhe shkruajti:'Nga puna...

U tha se u nda nga Donaldi, por ky veprim i...

Moderatorja e njohur, Bora Zemani, me sa duket i ka dhënë fund lidhjes shumë vjeçare me Donald Veshaj.Dyshja kanë larguar njëri-tjetrin nga rrjetet sociale...

Ja çfarë dhurate të bukur i bën Ledjana djalit të Borës

Bora Zemani është njëra nga moderatoret më të përfolura e të pëlqyera shqiptare që nga moderimi i emisionit të dashurisë Përputhen.E pasi Bora e...

Ndarja nuk ia la këmbën e hajrit, në këtë gjendje shihet...

Prezantuesja e emisionit Përputhen, Bora Zemani ka dy ditë që është më e komentuar në media.E kjo krejt shkak “ndarja” e saj, nga i...

Bora Zemani ndahet nga Donald Veshaj?

Marrëdhënia e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt ka qenë një nga më të përfolurat në mediat rozë.Lidhja e tyre, më pas ndàrja, ribashkimi dhe...

Bora Zemani edhe në shtrat shkon me ‘atlete’

Bora Zemani mori famë të madhe si moderatore e emisionit më të përcjellur të dashurisë Përputhen.Përpos konkurentëve të këtij emisioni, edhe Bora fitoi shumë...

“Dy orë pasi lindi djali, më vdiq babai” Rrëfimi prekës i...

Të gjithë sot nuk i shpëtojmë dot efekteve të aplikacioneve, kështu ka ndodhur edhe me Vin Velin, i cili ka zgjedhur ta postojë në...

Vipat e Bllokut e demaskojnë Bora Zemanin, ia numërojnë operacionet plastike

Bora Zemani momentalisht është njëra nga moderatorët më të komentuara të ekranit.Pos për jetën personale, Zemani është komentuar shumë edhe për format e saj.Bora...

Dedikim me fjalë të zemrës, Bora Zemani prezanton dashurinë e saj...

Moderatorja e programit “Për’puthen”, Bora Zemani, ka njoftuar fansat se sot në familjen e saj është ditë feste.Kjo u bë e ditur përmes një...

LAJMET MË TË LEXUARA