Web Analytics
Ballina Etiketimet Dardan Molliqaj

Etiketim: Dardan Molliqaj

Molliqaj: PDK-së nuk i duhet një Lumir që e shet demokracinë...

Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj ka kritikuar liderin e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, se nuk po mbështet nismën e PDK-së për...

Përplasen Molliqaj dhe Gashi për Astrit Deharin: O rrenc, e kam...

Avokati Tomë Gashi dhe kreu i PSD-së, Dardan Molliqaj, janë përplasur rreth v.dekjes së ish-aktivistit të Vetëvendosjes, Astrit Dehari. Molliqaj ka deklaruar se kur janë...

Molliqaj pyet Kurtin: Çka iu the prapa dyerve të mbyllura Lajçakut...

Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj tha sot se Qeveria Kurti nuk po sjellë të reja në negociatat me Serbinë, por vetëm kompromise të...

Dardan Molliqaj ironizon pas zgjedhjes së Qeverisë së re

Ish anëtari i VV-së, që tash drejton PSD-së Dardan Molliqaj ka reaguar pas zgjedhjes së Qeverisë së re të Kosovës. Ai në një postim në...

Fytyra e Kurtit në kontejnerë bërlloku, vjen reagimi i parë nga...

Partia Socialdemokrate në krye me Dardan Molliqajn sot kanë organizuar një aksion në kryeqytet ku në kontejnerë të bërllokut kanë ngjyrosur fytyrën e kreut...

Policët ia shqyejnë pallton Dardan Molliqajt gjatë arrestimit

Dardan Molliqaj është arrestuar me forcë në afërsi të stacionit policor në qendër të Prishtinës. Bashkë me të, janë arretuar edhe 15 aktivistë të tjerë...

Molliqaj ia kujton VV’së fushatën kundër produkteve serbe

Kryetari i PSD’së, Dardan Molliqaj, ia ka kujtuar Lëvizjes Vetëvendosjes fushatën që kjo parti bënte kundër produkteve serbe. Molliqaj ka theksuar se Kurti po e...

Molliqaj: Kurti po bëhet bishti i heshtur i Thaçit

Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka reaguar pas nënshkrimit të dy marrëveshjeve për hekurudha dhe autostrada mes Kosovës dhe Serbisë në praninë e...

Dardan Molliqaj: Albin Kurti është tradhëtar

Dardan Molliqaj, kryetar i PSD-së sonte në ‘A Show’ e ka quajtur tradhtar kreun e VV-së, Albin Kurtin. Molliqaj thotë se për interesat e tij,...

Molliqaj “godet” VV’në për ndërhyrjen e QUINT’it në negociata

Kryetari i PSD’së, Dardan Molliqaj, ka goditur ish-partinë e tij Vetëvendosjen, pasi që kjo e fundit njoftoi për ndërhyrjen e ambasadorëve të Quintit në...

LAJMET MË TË LEXUARA