Web Analytics
Ballina Etiketimet Daut Haradinaj

Etiketim: Daut Haradinaj

Lola publikon foto të rrallë të Dautit për ditëlindjen e tij:...

Daut dhe Lola Haradinaj janë një nga çiftet më të përfolura në mediat rozë. Të dy janë mjaft aktivë në rrjete sociale, ku ndajnë imazhe...

Zyrtare, Daut Haradinaj kandidat për kryetar të Prishtinës

Daut Haradinaj është kandidati i AAK-së për Kryetar të Prishtinës.Këtë e bëri të ditur i pari i AAK-së, Ramush Haradinaj. Postimi i tij i plotë: Pas...

Daut Haradinaj jep dorëheqje nga pozita e deputetit

Daut Haradinaj, deputet i zgjedhur nga AAK ka hequr dorë nga mandati të cilin e fitoi nga votat e qytetarëve. Haradinaj thotë se po heq...

Sa është rritur e zbukuruar vajza e Dautit

Lola dhe Dauti janë një çift mjaft i përfolur në mediat rozë. Dauti veç njihet për rolin e tij në skenën politike, por edhe në...

Daut Haradinaj sjell foto me djalin, sa shumë ngjajnë

Daut Haradinaj është politikan i njohur. Ai është i martuar më prezantuesen Lola Haradinaj. Të dy shpesh sjellin foto të ndryshme familjare. Së fundmi është Dauti që...

Lola e Dauti shtëpinë me pamje përrallore

Lola dhe Dauti janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë, dyshja duke qenë aktiv në rrjete sociale, shumicën e kohës kalojnë në...

Dauti paradite politikan e pasdite bashkëshort romantik

Zgjedhjet në Kosovë sot janë shënuar bashkë me ditën e të dashuruarve. Edhe Daut Haradinaj nuk ka harrur ta surprizojnë Lolën në këtë ditë të...

Lola ndan një moment personal me Dautin

Lola Haradinaj mbetët një emër i dalluar në mediat rozë. Ajo dhe Dauti shumë herë e dëshmojnë që janë persona të dalluar në shumë aspekte. Duke...

Daut Haradinaj pas 25 vitesh e viziton shtëpinë e tij të...

Kandidati për deputet nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, është takuar sot me djemtë e fshatit Aqarevë. Në ditën e shtatë të fushatës...

Daut Haradinaj në veri, pa eskorta dhe pa polici

Ish shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj ka qëndruar sot në veri të Mitrovicës. Kjo vizitë e tij është realizuar një ditë pas...

LAJMET MË TË LEXUARA