Web Analytics

Etiketim: Diellza Kolgeci

Brenda ditëlindjes së Helenes, vajzës së Diellza Kolgecit

Para tre viteve me datë 28 prill artistja shqiptare, Diellza Kolgeci, u bë nënë për herë të parë duke i lindur një vajzë që...

“Dëshira ime është që ti të shërohesh sa më shpejt’’, gjesti...

Ditën e djeshme 28 prill, Helena, vajza e Diellza Kolgecit ka mbushur 3 vite jetë, ish- Miss Kosova, e cila njihet për iniciativat humanitare...

Një video e rrallë e Jehona Sopit dhe Diellza Kolgecit nga...

Ato janë dy nga personazhet publike që kanë zënë vend në showbizin shqiptar prej shumë vitesh, bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Jehona Sopi...

Diellza Kolgeci si perëndeshë ilire në “Ballon Shqiptare”

Është mbajtur “Ballo Shqiptare”, i vetmi organizim i denjë tradicional që bënë bashkë personalitete të ndryshme në një vend.Edhe këtë vit, kodi i veshjes...

Nëna e Diellza Kolgecit shpallet “Miss Gjyshja”

Na lejoni që ta jetësojmë titullin e “Miss Gjyshes” në Kosovë dhe ky çmim i shkon me meritë të plotë nënës së Diellza Kolgecit,...

Diellza Kolgeci ia çon një selam Përparim Ramës

Fituesi i zgjedhjeve në Prishtinë, Përparim Rama, po vazhdon të marrë mbështetje nga figura të ndryshme publike.Modelja kosovaere Diellza Kolgeci duket se njihet personalisht...

Kush nuk do ta donte një burrë si të Diellza Kolgecit?

Jo vetëm për faktin se është qytetar, djal i vetem, sportist dhe i sukseshëm.Fisnik Rugova, basketbollisti i njohur nga Prishtina, ka fituar zemren e...

Kaq shumë është rritur vajza e Diellza Kolgecit dhe Fisnik Rugëves

Fisnik Rugova basketbollisti kosovar dhe bukuroshja Diellza Kolgeci, janë prindër të një vajze.Ata si rrallë herë e ekspozojnë bukuroshen, shkruan InfoKosova.Ishte Fisniku ai i...

Njihuni me dy mamat superseksi të showbizit shqiptar që po len...

Me ardhjen e sezonit veror shohim fizik nga me te ndryshem fillojme me ata normalet e deri tek bi.shat ne bikine.Tashme cdo kush e...

Këta janë vëllezërit e Diellza Kolgecit

Ish-funksionari i lartë, Remzi Kolgeci, ishte baba krenar i tre fëmijëve, dy djemve dhe një vajze.Derisa vajza e tij është bërë shumë e njohur...

LAJMET MË TË LEXUARA