Web Analytics

Etiketim: Edita Tahiri

Tahiri: Takimi i Osmanit e Kurtit në Washington ka rëndësi të...

Ish-kryenegociatorja e Kosovës në dialogun me Serbinë, Edita Tahiri, e konsideron me rëndësi të madhe strategjike takimin e kryeministrit Albin Kurti dhe presidentes Vjosa...

Edita Tahiri e quan zhgënjyes samitin e BE-së: S’ka viza, s’ka...

Ish-kryenegociatorja e Kosovës në bisedimet me Serbinë, Edita Tahiri, ka reaguar pas samitit të sotëm të BE-së në Bruksel, duke thënë se shqiptarët morën...

Zbulohet se çfarë janë mes veti Edita Tahiri dhe Eni Çobani

Janë parë shumë herë bashkë në fotografi e në ngjarje të ndryshme.Por Eni Çobanin dhe Edita Tahirin nuk i lidh vetëm puna.Kjo pasi që...

Edita Tahiri – Kurtit: Atdheu nuk ruhet me fjalë, shko në...

Ish-kryenegociatorja e Kosovës, Edita Tahiri, ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit në detyrë, Albin Kurtit i cili tha se ka politikanë në Serbi e...

Edita Tahiri: VV’ja ka një etje për pushtet të pakontrolluar

Ish-zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, në emisionin “A Show” të T7 ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje ka një etje për pushtet të pakontrolluar, andaj edhe sipas...

LAJMET MË TË LEXUARA