Web Analytics

Etiketim: Efi

Me fustan lëkure, konkurrentja e Përputhen mahnit rrjetin

Efi po mahnit me stiline bukurinë.Konkurrentja e Përputhen po pëlqhet në masë të madhe nga publiku e djemtë në emision, shkruan InfoKosova.Së fundi ajo...

Ngjashmëri të madhe me Bora Zemanin, por shihni si dukej Efi...

Efi është konkurrentja më e re e programit “Për’puthen”.Ajo mori vëmendje të madhe me ngjashmërinë që ka me moderatoren e këtij programi, Bora Zemani.Mirëpo,...

Efi e fton në takim, Bashkimi e lë keq në studio

Këtë të premte në “Përputhen” Efi ftoi Bashkimin në një takim 4 minutësh, mirëpo ai e refuzoi.Konkurrenti tha se është në një situatë...

Në takimin e parë Efi dhe Bruno dëshira për kafshime dhe...

Dyshja kanë realizuar takimin e tyre me emocione.Efi është vajza e re e cila nuk ka dhe shumë kohë që ka hyrë në program.Ndërkohë,...

Konkurrentja që ngjason në Borën, mahnit ndjekësit me fustanin e hapur

Efi në secilin postim që sjell komentohet për ngjashmërine me modeatoren Bora Zemani.Konkurrentja e Përputhen shumë shpejt fitoi pëlqimin e djemve më të pëlqyer...

Kështu e ‘dridh’ gjoksin konkurrentja e Përputhen, mahnit ndjekësit

Efi ka postuar një video nga stufio e Përputhen.Konkurrentja e këij emisioni u shfaq duke vallëzuar, shkruan InfoKosova.Përmes këngës ajo ka e ve ne...

Gjoksin në ‘fushë’, konkurrentja e Përputhen tranon rrjetin

Menjëherë pasi u bë pjesë e Përputhen fitoi zemrat e publikut.Efi është konkurrentja që komentohet edhe se ngjason me moderatoren Bora Zemani, shkruan InfoKosova.Së...

Efi e Përputhen me mini fund dy gisht, mahnit rrjetin

Efi po provokon me fotografi të nxehta.Konkurrentja më e re e Përputhen ka postuar një fotografi ku shihet e veshur me mini fund, shkruan...

Trazohet rrjeti/ Konkurrentja e re e “Për’puthen” ish e dashura e...

Të dielën që lamë pas, në programin e dashurisë u bën pjesë edhe dy vajza të reja.Vajza e dytë, Efe, arriti të ngacmojë meshkujt...

Konkurrentja që ngjason me Borën, ‘tranon’ rrjetin me veshje super të...

Efi është konkurrentja që bëri bujë me hyrjen e saj në emisionin Përputhen.Pasi tek djemtë menjëherë filloi pëlqimi për të publiku ka vërejtr edhe...

LAJMET MË TË LEXUARA