Web Analytics
Ballina Etiketimet Elvana Gjata

Etiketim: Elvana Gjata

“Moj Donika, moj drita ime” Elvana Gjata i bën dedikimin e...

Elvana Gjata i ka bërë nënës së saj një dedikim të ndjerë me rastin e ditëlindjes. Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata është...

A do të rrezikonit si Elvana për një fotografi?

Së fundi Elvana Gjata ka befasuar me setin e ri fotografik. Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur nga publiku po shijon suksesin e albumit...

Si rrallë herë, Elvana vë në pah gjoksin

Nuk është edhe shumë aktive sa i përket fotografive në rrjetet sociale. Mirëpo së fundmi postoi një fotografi mjaft të zjarttë, shkruan InfoKosova. Elvana Gjata pozoi...

Elvana Gjata e bënë me shumë dashuri

Elvana Gjata është në krye të listes së këngëtareve më të dëgjuara dhe pëlqyera në industrinë e muzikës shqiptar. “Çelu” e ka kthyer sërish pranë...

Elvana Gjata ia lë “SEEN” publikisht Alketa Vejsiut!

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të dashura të publikut, e cila gjithmonë merr vëmendje. Pas 3 vitesh mungesë, ajo më në fund u...

A i ka hije fshesa duke pastruar Elvana?

Këngëtarja Elvana Gjata, pas tri viteve ka qenë mysafire në një televizion. Ajo të shtunën ishte e ftuar në emisionin “Soiree” në ABC nes, ku...

I dha paratë e bursës për Elvanën, motra tregon për herë...

Motra e Elvana Gjatës, Migena Gjata, ishte e ftuar këtë të shtunë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun për të folur mbi bashkëpunimin që...

‘Ngeli duke vajtuar e shkreta’, Elvana i kthen përgjigje komentuesit

Elvana Gjata është e ftuar këtë të shtunë në “Soiree” me Jonida Shehun për të folur për albumin e saj më të fundit “Çelu”,...

Zbulohet vendi luksoz ku po xhirohet videoklipi mes Mozzik dhe Elvana...

Dy artistet e njohur, Mozzik dhe Elvana Gjata, janë duke bërë përgaditjet për një bashkëpunim. Ata deri më tani nuk kanë dhënë asnjë detaj, por...

Kështu duket Elvana Gjata pa photoshop

Sapo i ka dhënë dritën e gjelbërt një projekti muzikor, këngës me titull “Thirr”, një baladë  e kënduar me zemër nga këngëtarja. Elvana duket pak...

LAJMET MË TË LEXUARA