Web Analytics
Ballina Etiketimet Ema Uka

Etiketim: Ema Uka

Dikur na bënte të qeshnim, a e njihni vajzën flokëkuqe në...

Me siguri ju kujtohet aktorja e serialit ‘O sa mirë’ një karakter dhe rol shumë i ëmbël. Flasim për aktoren Ema Ukën, tanimë e shndërruar...

LAJMET MË TË LEXUARA