Web Analytics
Ballina Etiketimet Enca

Etiketim: Enca

Nuk do ta besoni çfarë bëri Enca që mos ta kap...

Enca di të na befasojë gjithmonë. Ajo duket se po frikësohet prej syrit të keq pasi shpesh herë thotë se është shumë e bukur, shkruan...

Në lidhje me Beartin? Enca u hedh ‘zjarr’ thashethemeve me këtë...

Enca ka nxitur akoma më shumë thashetheme me postimin e fundit. Enca Haxhia vazhdon të mbetet ndër emrat më të komentuar të estradës shqiptare, shkruan...

E veshur veç në brekë, Enca e kalli Beartin

Këngëtarja Enca Haxhia, është në përgatitje të klipit të ri. E fansat e zbuluan përmes disa video se ish konkurrenti i Përputhën Beart Rexhepi, do...

Enca merr në klip këtë konkurrent të “Për’puthen”, bëjn skena të...

Enca Haxhia është gati për të lansuar projektin e ri të titulluar ‘Rakia’. Minuta më parë ajo ndau një skenë të nxehtë krahë një mashkullit...

A është dobësuar Enca, apo është vetëm photoshop?

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është kritikuar shpesh herë për peshën. Asaj i është thënë nga komentuesit se ka shtuar shum peshë, ndërsa ka pasur...

Ku përfunduan Don Gjoni e Enca pas xhirimeve të videoklipit?

Don Gjoni është shndërruar në senzacionin e fundit të skenës muzikore në vend. Industria produktive muzikore shqiptare, tashmë e ka edhe një emër premtues, që...

Fansi i thotë se ka qenë shtatzënë dhe e pyet se...

Këngëtarja Enca Haxhia tregohet shumë e hapur me percjellesit e saj në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo ditë me ta fotografi dhe video të ndryshme...

Enca nuk i ndal thumbat ndaj Noizyt, këtë herë vjen më...

Enca dhe Noizy ka disa vite që i kanë dhënë fund miqësisë së tyre. Qysh nga atëherë dyshja thumbojnë njëri-tjetrin në rrjetet sociale, veçanarisht Enca. Kjo...

Enca Haxhia kësaj radhe ia huq kombinimit në fotografi

Seksbomba Enca Haxhia, është më aktive se kurrë më parë në rrjetet sociale. Duke publikuar imazhe të shumta për festat e fund vitit, kësaj radhe...

E turpshme/ Enca s’ka asnjë pikë marre, zveshet deri në këtë...

Enca Haxhia ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë këngë te re. Por, p.ozat e saj p.rovokative nuk është se mungojnë asnjëherë. Në të shumtën e...

LAJMET MË TË LEXUARA