Web Analytics
Ballina Etiketimet Endrit Thaçi

Etiketim: Endrit Thaçi

Djali i Thaçit ironizon me Kurtin përmes fotografisë së babait duke...

Endrit Thaçi ka ironizuar me Albin Kurtin. Para pak çastesh në Kuvendin e Kosovës është votuar mocioni i mosbesimit, kështu me 82 vota kundër është...

Ku e dërgoj Presidenti Endritin për ta ruajtur nga Koronavirusi?

Presidenti Hashim Thaçi dhe bashkëshortja e tij Lumja, janë prindër të vetëm një djali, Endritit, të cilin deri më tani nuk e kemi parë...

LAJMET MË TË LEXUARA