Web Analytics

Etiketim: Engjellusha Salihu

Sa bukur duket në këtë fustan Engji

Engjëllusha është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore.Ajo në të shumtën e kohës kalon në lajm përmes pozave që publikon.Duke u...

Engji veshë dy fustana, pyet se cili më i mirë?

Engjëllushë Salihu është e vetmja nga vajzat e këngëtares që ndoqi rrugën e nënës.Nuk janë të pakta edhe bashkëpunimet që kanë sjellë nënë e...

Engji me bluzën hapur vetëm tek gjoksi

Kur është fjala për bukur në paraqitjet fizike Engjëllusha është gjithmonë e dalluar në mediat rozë.Ajo brenda një periudhe të shkurtër ka arritur që...

Engjëllushës po i bijnë farmerkat e mëdha

Këndon muzikë popullore, bile ka thënë se në të e gjen më së miri veten, ama duket mjaft moderne.Engjëllusha Salihu, e njohur si Engji,...

Motra grimere e bën ‘kukull’ Engjin

Engjëllusha Salihu në të shumtën e kohës ajo kalon në lajm, me fotot që poston.Duke qenë e përkushtuar rreth paraqitjes fizike, ajo gjithmonë rregullohet...

Shyhretja e Engjëllusha sjellin imazhin më të bukur nënë e bijë

Engjëllusha tashmë është ndër emrat më të njohur.Ajo u bë e njohur sigurisht edhe nga nëna e saj Shyhrete Behluli.Ato shpesh sjellin foto së...

Engjëllusha një hallë e përkushtuar, poston fotografinë e embël të mbesës...

Engjëllusha Salihu u bë e njohur si këngëtare duke kënduar së bashku me nënën e saj Shyhrete Behluli.Përvec këngëve ajo shpesh sjell imazhe edhe...

Vetëm kjo foto e fëmijërisë tregon sa ka ndryshuar Engjëllusha

Është i vogël numri i këngëtareve të estradës që kanë mbetur ato që ishin, të pa ndryshuara.Dikush vetullat, hundën, mollëzat, e dikush ka vendosur...

Kështu e kalon ditën Ëngjëllusha me nënën dhe vëllaun

Familja e Shyhrete Behlulit është tashmë e njohur për publikun shqiptar, dhe ndër më të komentuarat e mediave.Engjëllusha Salihu ka ndarë me fansat një...

Sa bukur i rrinë flokët me gërsheta Engjit

Engjëllushë Salihu është vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit e cila me kalimin e kohës u bë po aq e njohur sa nëna.Këngët...

LAJMET MË TË LEXUARA