Web Analytics
Ballina Etiketimet Ereza

Etiketim: Ereza

Për ku janë nisur kështu djali dhe reja e Shkurtes

Erza Dana është vajza nga Gjakova e cila mori famë duke u bërë pjesë e familjes së Shkurte Fejzës. Ajo ka vite që është në...

Përqafime mes El Dorados dhe Erzës në takimin e parë

Konkurentet e emisionit “It’s my love”, Berati dhe Erëza, në takimin e tyre të parë shkëmbyen  përqafime. Mirëpo, ishte Berati ai i cili e përmendi...

LAJMET MË TË LEXUARA