Web Analytics
Ballina Etiketimet Ermal Fjzullahu

Etiketim: Ermal Fjzullahu

A po i ndjek hapat e babait dhe gjyshit, vajza e...

Vajza e këngëtarit Ermal Fejzullahut, ishte mysafire në një emision vendor së bashku me gjyshin e saj këngëtarin Sabri Fejzullahu. Ajo madje e ka interpretuar...

LAJMET MË TË LEXUARA