Web Analytics
Ballina Etiketimet Ermal Hoxha

Etiketim: Ermal Hoxha

Rezarta Shkurta publikon fotografi derisa burri ia prek të pasmet e...

Këngëtarja nga Shqipëria ka nisur pushimet së bashku me burrin e saj Ermal Hoxha, në shtetin e Greqisë. Ermali dhe Rezarta po shijon pushimet vetëm...

Ermal Hoxha i nxjerr gishtin e mesit në dasmë, reagon Rezarta...

Një javë më parë Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha i dhanë fund “beqarisë”. Çifti pas 17 vitesh romancë vendosën që dashurinë e tyre më në...

Ja ku e mban Ermali Rezarta Shkurtën

Ermali dhe Rezarta para disa ditësh i dha fund beqarisë së tyre duke e kurorëzuar dashurinë me një martesë përrallore. Ata i thanë “Po” njëri...

Rezarta Shkurta publikon momente intime me burrin në Dubai

Rezarta pozoi e lumtur në krahët e Ermalit. Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha, së fundi kanë udhëtuar për pushime. Si shumë të famshëm...

LAJMET MË TË LEXUARA