Web Analytics
Ballina Etiketimet Fjolla Krasniqi

Etiketim: Fjolla Krasniqi

Veshur me jelek të bardhë, Fjolla zbulon gjoksin

Fjolla Krasniqi postoi një fotografi të re në Instagram. Ajo është veshur me jelek të bardhë derisa ka vënë në pah gjoksin, shkruan InfoKosova. Fjolla së...

Fjolla Krasniqi zbulon edhe disa momente nga dasma

Këngëtarja e munguar e skenës sonë, Fjolla Krasniqi, në fillim të kësaj vere i dha fund beqarisë. Në lidhje me marrëdhënien e saj, publiku nuk...

Që kur u martua Fjolla Krasniqi nuk ndalon së ekspozuari gjoksin

Fjolla Krasniqi u bë pjesë e mediave rozë që kur e beri publike martesën e saj me Fadilin. Ata shijuan edhe muajin e mjaltit ku...

Fjolla Krasniqi e len burrin prapa në veturë

Që kur e kurorëzoj dashurinë e saj me martës, Fjolla Krasniqi nuk ndalon së publikuari burrin e saj. Ajo pothuajse çdo ditë poston nga një...

Fjolla bën kombinimin interesant në veshje

Fjolla Krasniqi kohët e fundit është përfolur në media. Kjo më shumë për dasëmn madhështore që bëri para disa muajsh, shkruan InfoKosova. Ndërsa dje ajo ka...

Fjolla Krasniqi me bashkëshortin dalin për kafe dhe shkëlqejnë

Këtë verë kanë ndodhur shumë fejesa e martesa, janë mbajtur një mori ceremonishë gëzimi, shkruan “Kosovarja”. Mbas mbylljes së vitit të kaluar, sivjet dasmat ishin...

Burri i Fjolla Krasniqit provokon duke e nxjerrur gjuhën jashtë

Fjolla Krasniqi para disa jave i dha fund beqarisë duke u martuar me Fadil Dreshaj. Pas martesës çifti i ri shkuan për pushime në Maldive,...

Fjolla Krasniqi poston foto mahnitëse nga pushimet me bashkëshortin

Fjolla Krasniqi po vazhdon të postoi fotografi të pushimeve. Me bashkëshortin ajo duket se ka shijuar kohë mjaft romantike në pushimin pasi që u martuan,...

Fjolla prezanton motrat, secila më e bukur se tjetra

Fjolla Krasniqi ishte emër i komentuar shumë kohëve të fundit. Kjo për shkak të martesës që bëri bujë të madhe e më pas fotografive nga...

Fjolla Krasniqi po kënaqet nën hijen e fikut

Për disa javë me rradhë ajo ishte një nga personazhet më të përfolur të shoubizit në vend. Këngëtarja Fjolla Krasniqi i dha fund beqarisë dhe...

LAJMET MË TË LEXUARA