Web Analytics
Ballina Etiketimet Franca

Etiketim: Franca

Vodhi 80 mijë euro në Francë, i blen shtëpi dhe veturë...

Një 22-vjeçar që dyshohet se është nga Kosova, e që jeton në Strasburg të Francës, është arrestuar pasi kishte vjedhur 80 mijë euro nga...

Për shkak të koronavirusit, Franca ndalon përshëndetjet me puthje

Për shkak të koronavirusit Franca ka ndërmarr një varg masash për ta luftuar koronavirusin. “La bise” apo siç njihet ndryshe përshëndetja me puthje u ndalua...

LAJMET MË TË LEXUARA