Web Analytics
Ballina Etiketimet Gane Krasniqi

Etiketim: Gane Krasniqi

Edhe Ganja e It’s my Love zbulon barkun

Ganja protagonistja e emisionit të dashurisë It's my Love në Kosovë postoi një foto të re. Në këtë fotografi ajo si rrallë herë zbuloi edhe...

Ganja e “It’s my love” e kallë me këtë pozë

“It’s my love” është shou televiziv i njoftimeve dhe lidhjeve të mundshme mes meshkujve dhe femrave në Kosovë. Më shumë se i shikuar, ky emision...

Ndodh edhe kjo, Ganen e It’s my love e krahasojnë me...

Ganja është konkurrentja në emisionin e dashurisë It's my love. Së fundmi ajo ka dal në takim me Bajramin ku u përfolën mjaft shumë në...

LAJMET MË TË LEXUARA