Web Analytics
Ballina Etiketimet Gjira

Etiketim: Gjira

Gjira reagon ashpër për rastin në Kroaci, “faj kanë kompanitë e...

Për ak.sidentin tragjik të ditës së djeshme reagimet më të shumta ishin edhe nga këngëtarë të shumtë. Mesin e tyre Argjira Kajtazi – Gjira, ka...

Gjira tregon a është burri i saj xheloz, befason me përgjigjen

Dikur ishte reperja më me famë në Kosovë. Gjira Kajtazi me tekstet e saj arriti t’i go.das të gjitha ‘konkurrentet’ në rep, shkruan Indekosnline. Ka kohë...

I dërgon fëmijët në lodra, mirëpo Gjira argëtohet vetë në to

Gjira Kajtazi ka kohë që është larguar nga muzika duke iu përkushtuar familjes. Pasi ajo ka dy fëmijë, duket se i ka dërguar në lodra...

Edhe pse me 10 kilogramë plus, Gjira nuk e ka kompleks...

Dikur ishte një nga rep artistet më në zë në estradën shqiptare dhe shumë e pëlqyer nga publiku. Fjala është për Gjira Kajtazin, vajza e...

“Prita ma shumë marifet”, Gjira mbyll ‘zënkën’ me Melindën përmes këtij...

Gjira ka sqaruar përfundimisht statuset për Melindën. Gjira ka qenë emër shumë i lakuar së fundi në shtypin rozë dhe e gjithë kjo pas disa...

Gjira fshin postimin për Melindën, thotë se nuk i ka rënë...

Reperja, Melinda Ademi para dy ditësh ka publikuar këngën e saj më të re, e duket se kjo këngë ka të.rhequr vëmendjen e Gjiras,...

Këngëtarja shqiptare bën deklaratën e papritur: Më ka tradhëtuar

Këngëtarja shqiptare, Gjira Kajtazi, ka kohë që është larguar nga muzika. Edhe pse arsyen nuk e bëri asnjëherë të ditur, ajo vazhdon të jetë shumë...

Gjira tregon barkun e rrumbullakosur në fustan të ngushtë

Dikur ishte reperja më e famshme në vend dhe jo vetëm. Duke goditur me tekste koleget e saj,. Ajo arriti ti prek majat e suksesit me...

LAJMET MË TË LEXUARA