Web Analytics

Etiketim: Hashim Thaçi

Mediumi slloven: Hashim Thaçi ka kërkuar të mbrojë veten nga një...

Ish-presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka kërkuar që të mbrojë veten nga një arrest shtëpiak në Slloveni, përpara një gjykate speciale në...

Hoxhaj: Në Ditën e Presidentit me mendje e zemër te Hashim...

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Enver Hoxha ka shkruar për Ditën e Presidentit. Hoxhaj ka shkruar se në Ditën...

Kur Thaçi u shkruante ndërkombëtarëve për të kërkuar lirimin e Kurtit...

Gjykata Speciale ka refuzuar që ta lirojë që të mbrohet në liri ish-presidenti i Kosovës dhe ish-drejtori politik i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim...

Thaçi uron Ramën nga Haga për fitoren: “Vëlla Edi! Kujdesu për...

Nga qelia në Hagë, ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka uruar Edi Ramën për fitoren në zgjedhjet parlamentare të prillit. Meqenëse deri tani PS është...

Drenicaku e la Kosovën për Thaçin: Pa çlirimtarët nuk po vjen...

Nuredin Drenica deklaroi sot gjatë ditës se do të largohet nga Kosova për shkak se e sheh vendin të përçarë dhe pa çlirimtarët e...

Thaçi i bën të fala Edi Ramës nga Haga përmes Endritit

Djali i ish-presidentit Hashim Thaçi, Endrit Thaçi, ka deklaruar se babai i tij i ka bërë të fala kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës. Kjo deklaratë...

Endrit Thaçi kujton fjalët e babait të tij me një fotografi...

Endrit Thaçi ka publikuar një fotografi të babait të tij, ish-presidentit, Hashim Thaçi. Endrit Thaçi në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar një fotografi...

Ja sa vota mori Albin Kurti në Burojën e Hashim Thaçit

Lëvizja Vetëvendosje ka dalë të jetë parti fituese në zgjedhjet qe u mbajtën këtë të diele. Deri me tani partia e LVV-se ka marrë 47.8%...

Drenicasit në përkrahje të PDK-së, i këndojnë Thaçit dhe Veselit

Pa dyshim se zemra e Partisë Demokratike e Kosovës është në Drenicë. Kjo e dëshmon edhe fushata që po bën partia të cilën e udhëheq...

Endrit Thaçi: Burrështetas si ti babi, shumë rrallë lindin!

Që nga muaji nëntor, ish-presidenti i vendit, Hashim Thaçi po vazhdon të jetë i burgosur në kuadër të Gjykatës Speciale në Hagë. Thaçi dhe disa...

LAJMET MË TË LEXUARA