Web Analytics

Etiketim: Haxhi Robin Krasniqi

E veshur në fustan të ngushtë, Marigona tregon barkun e rrumbullakosur

Marigona Krasniqi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në show-bizz.Dasma e saj me Robin Krasniqi bëri bujë të madhe pasi në të ishin...

Robin Krasniqi publikon foto derisa e puth Marigona

Robin dhe Marigona Krasniqi janë cifti më i përfolur së fundmi.Që nga dasma që realizuan para disa jave e tashmë edhe për bebin që...

Për ku janë nisur Marigona dhe Robini

Marigona dhe Robin Krasniqi po qëndrojnë mjaftë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme përkrahë njeri tjetrit.Marigona është ajo e cila tregon më...

Marigona dhe Robin Krasniqi në pritje të fëmijës së parë, rrëfejnë...

Në pritje të fëmijës së parë, Marigona dhe Robin Krasniqi rrëfejnë se si janë njohur.Robin dhe Marigona Krasniqi kanë dhënë intervistën e parë si...

Robin Krasniqi: Kam qejf të kem shumë fëmijë, por nuk e...

Robin Krasniqi dhe Marigona Krasniqi së fundi ishin të ftuar te emisioni “Në kurthin e Piter Pan”.Derisa Marigona është në pritje të ëmbël, Robini...

Robini tregon se në çka u dashurua tek Marigona

E hëna e kaluar ishte dita kur çifti Marigona dhe Robin Krasniqi e kurorëzuan dashurinë e tyre me dasmë.Njëri nga restorantet luksoze në Kosovë,...

Artistët që kënduan në dasmën e Marigonës e Robinit

Marigona e Robin Krasniqi para pak ditësh kurorëzuan dashurinë e tyre me dasmë.Dasmën e tyre e realizuan në njërin nga restorantet luksoze në Kosovë.Numri...

Në dasmen e Robinit e Marigonës këngëtarët u mbuluan me para

Ditëve të fundit në mediat rozë vëmendje kishte dasma e Robin Krasniqi.Shumë fytyra publike, familjarë dhe miq të Robinit ishin pjesë në dasmë.Ndërsa ekipi...

Ja sa persona ishin në dasmën e Robinit dhe Marigonës

Të hënën e 9 majit çifti Robin dhe Marigona Krasniqi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.Në media u përfol mjaft shumë për këtë dasmë,...

Dalin pamjet ekskluzive nga dasma e Robin Krasniqit dhe Marigonës

Episoda e tretë e emisionit “Mirage” vjen me intervista dhe materiale të reja.Dasma e çiftit Robin Krasniqit dhe Marigonës ishte krye tema e kësaj...

LAJMET MË TË LEXUARA