Web Analytics

Tag: Heidi Klum

Modelja e njohur nuk përballon dot të nxehtin, heq këmishën dhe rri ne sytjena në mes të emisionit

Modelja e njohur Heidi Klum së fundmi u shfaq në programin “Hot Ones”, në YouTube ku personazhet e famshëm...