Web Analytics
Ballina Etiketimet Herolina Zeka

Etiketim: Herolina Zeka

Reja e Gilit në veshje të thjeshtë e me ‘frizurë’

Reja e Gilit, Herolina postoi një fotografi të re. Ajo shihet veshur me bluzë të thjeshtë derisa flokët e rregulluara e me grim më të...

Kur djali i Gilit flet në telefon, ja çka i bënë...

Roberti dhe Herolina ka muaj që e kurorëzuan dashurin e tyre me fejesë. Çifti i dashur për publikun u bë i njohur fal nënës së...

Edhe reja e Gilit reagon pas tragjedis në Ferizaj

Shumë fytyra publike reaguan mbi ngjarjen e cila ndodhi ditën e diele në qytetin e Ferizait ku u privua nga jeta M.O., nga partneri...

Reja e Gilit reklamon të pasmet në xhinse të shkurta

Herolina Zeka, njihet si një ndër rejat më moderne të estradës. Zeshkania bukuroshe pa dyshim se merr vëmendje me çdo postim të saj, shkruan InfoKosova. Ditën...

“Çmendet” reja e Gilit, tregohet e “pa pjekur” në pushime

Herolina Zeka po merre vëmendje çdo ditë me postimit e saj. E fejuara e Robert Beranit ka arritur që për një kohë të shkurtër të...

Reja e Gilit me video të ‘nxeht’ nga pushimet

Herolina, reja e këngëtares Gili duket se po shijojn pushime prapë. Ajo ka kaluar para disa jave pushimet me të dashurin ku edhe mori propozim...

Herolina, reja e Gilit vë në pah gjoksin gjigant me këtë...

Reja e Gilit postoi një fotografi të re. Herolina erdhi me një selfie ku me një bluzë të ngushtë vë në pah gjoksin gjigant, shkruan...

Rejës së Gilit po i dhemb gjoksi?!

Herolina Zeka është reja me e re në estradën shqiptare. Ajo para pak muajsh kurorëzoj dashurinë e saj me fejesë me djalin e këngëtares së...

Reja e Gilit poston videon duke zbuluar gjoksin

Herolina Zeka postoi një video të re në Insta Story. Ajo ka vënë në pah gjoksin gjigant, shkruan InfoKosova. Herolina ka një stil mjaft unik ku...

Sa bukur është dukur Gili dhe reja e saj për Bajram

Dje, për festën e Kurban bajramit shumë nga fytyrat e njohura postuan fotografi me urime. Mirëpo reja e Gilit, zgjodhi të posoj fotografi me vjehrrën,...

LAJMET MË TË LEXUARA