Web Analytics
Ballina Etiketimet I riu

Etiketim: I riu

Vodhi 80 mijë euro në Francë, i blen shtëpi dhe veturë...

Një 22-vjeçar që dyshohet se është nga Kosova, e që jeton në Strasburg të Francës, është arrestuar pasi kishte vjedhur 80 mijë euro nga...

I riu që nderroj jetë në Prishtinë ishte i dashur për...

Orhan Haxhaxhiku është 35 vjeçari nga Mitrovica, i cili ndërroi jetë krejt pa pritur, duke lënë në pikëllim të thellë të gjjtha ata që...

LAJMET MË TË LEXUARA