Web Analytics
Ballina Etiketimet Isa Mustafa

Etiketim: Isa Mustafa

Mustafa: Do t’i heqim vijat e kuqe me të gjitha partitë...

Kryesia e Lidhjes Demokratike të Kosovës e ka caktuar Avdullah Hotin, kandidat për kryeministër në zgjedhjet e ardhshme. Kreu i saj, Isa Mustafa, pas mbledhjes,...

Faton Abdullahu që sot aderoi në PDK, ishte këshilltar i Isa...

Tashmë është bërë e zakonshme që opinionistë e gazetarë para secilave zgjedhje të aderojnë nëpër parti politike. Të njëjtën gjë sot e ka bërë publike...

Isa Mustafa: Do t’ua japim shansin besnikëve në LDK

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka thënë se kandidaturë në zgjedhjet e reja do të kenë ata që i qëndruan besnikë...

Faton Peci i përgjigjet Isa Mustafës: Ka kaluar koha kur fjalët...

Këshilltari i Vjosa Osmanit, Faton Peci, i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa. Faton Peci në një bisedë për Gazeta Blic, ka thënë se...

Isa Mustafa – Vjosa Osmanit: Nuk shkon edhe me VV-në, edhe...

Ushtruesja e detyrës së Presidentes së vendit, Vjosa Osmani, sot publikoi pamje të ambientit të Presidencës ku flamuri dardan shihej ndërsa valvitej mes atij...

Mustafa: VV po ia bën qejfin vetes me sondazhe, do të...

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka thënë se sondazhet e prezentuara nga disa institute nuk janë kredibile dhe se ende mungon profesionalizimi kur vjen...

Kërkohet që Isa Mustafa të largohët nga pozita e krytarit të...

Ish-deputeti Naim Maloku i ka kërkuar Isa Mustafës ta lirojë partinë dhe karrierën politike. Ai madje përmendi edhe fjalimin e Vjosa Osmanit sot në Kuvendin...

VV’ja sheh ëndrra se mund t’i fitojë 50 për qind të...

Kreu i LDK’së, Isa Mustafa thotë se ëndërrojnë ata që mendojnë se mund të fitojmë 50 për qind të votave. Thotë se LDK është e...

MUSTAFA: VV-NË E RRËZUAM NGA PUSHTETI SE KONFRONTOHEJ ME AMERIKANËT

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka reaguar ndaj studimit të publikuar së fundmi nga Bashkimi Evropian e ku ka konstatuar se...

Mustafa e quan manipulim studimin se dezinformatat rrëzuan Kurtin

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, e ka cilësuar manipulim një studim që ishte prezantuar në Parlamentin Evropian, e që thoshte se...

LAJMET MË TË LEXUARA