Web Analytics
Ballina Etiketimet Isa Mustafa

Etiketim: Isa Mustafa

Jo vetëm Thaçin, Grenell takon nesër edhe liderin e LDK-së, Isa...

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa pret nesër në takim të Dërguarin e Posaçëm të ShBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell. Takimi i...

Maliqi mesazh drejtuar VV dhe LDK: “Ai që lëshon pe do...

Analisti politik Shkëlzen Maliqi ka bërë një status ku iu ka dërguar mesazh partive që nuk po e bëjnë koalicionin, shkruan "InfoKosova". Kanë kaluar më...

Mustafa: LDK ka vullnet për koalicion, VV ta vlerësojë mirë ofertën...

Koalicioni mund të arrihet me vullnetin e VV-së. Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka folur për arsyet e mosarritjes së koalicionit...

Nuk u takua me Isa Mustafën, ky është vendi që e...

Albin Kurti sot nuk u takua me Isa Mustafën në përpjekje për arritjen e koalicionit. Në vend të kësaj, ai bëri homazhe tek var, rezat...

Mustafa u drejtohet gazetarëve: Më vjen keq që jeni mërdhi

Edhe takimi mes dy liderëve të LDK-së dhe VV-së, përfundoi pa një marrëveshje. Albin Kurti dhe Isa Mustafa, s’po arrijnë të gjejnë një gjuhë të...

Për një ministri bllokohet koalicioni VV-LDK. A do të arrihet sot...

Një ministri ka bllokuar tërë procesin e krijimit të Qeverisë së Kosovës. Gazeta Blic nga burime brenda dy partive ka marrë vesh se dy partitë...

Takim mbi dy orë mes Kurtit dhe Mustafës, ja rezultati

Sot janë takuar dy krerët e partive më të mëdha që dolën nga zgjedhjet e 6 tetorit 2019, shkruan "InfoKosova". Albin Kurti dhe Isa Mustafa...

LAJMET MË TË LEXUARA