Web Analytics
Ballina Etiketimet Jasmina Kadriu

Etiketim: Jasmina Kadriu

Ana Kauri në krah të Jasminës, thumbon ashpër Andin

Jasmina u rikthye në Përputhen për t’i bërë një surprizë mikes së saj, Olës, me rastin e ditëlindjes. Kjo ishte hera e parë që ajo...

Jasmina: “Nuk dua t’i flas kurrë babait”

Jasmin Kadriu, konkurrentja e Për’puthen ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone”, në RTV Ora, ku rrëfeu për herë të parë anën...

“Një mashtruesi si Andi nuk i duhet një përgjigje e shpejtë”,...

Pasi akuzoi dhe demaskoi publikisht Andi Artanin se u largua një natë më parë nga ditëlindja e Fation Kuqarit për të qëndruar me këngëtaren...

Me këtë veprim të fundit Andi dhe Jasmina ndahen përfundimisht

Ditëlindja e Fatjonit u bë mollë sherri për dy ish konkurrentet e Përputhën. Jasmina dhe Andi kishin shkuar bashkë në festen e ditëlindjes, mirëpo, Andi...

Nuk flasin mes vete por Jasmina dhe Ola veshin rrobat e...

Jasmina dhe Ola para se të futeshin në Përputhen, treguan se dikur kanë qenë shoqe të ngushta. Por miqësia e tyre përfundoj dy vite më...

Pasi i dha fund me Andin, Jasmina nuk i ndal fotot...

Jasmina dhe Andi i dhanë fund njohjes së tyre, pasi Jasmina e akuzoi Andin se ishte në lidhje me këngëtaren Diona Fona. Ajo postoi në...

Jasmina e akuzoi për lidhje me Diona Fonën, ja si vepron...

Jasmina dhe Andi duket se i kanë dhënë fund çdo mundësie për t’u bërë çift, shkruan lajmi.net. Me anë të një postimi të gjatë, Jasmina...

I dha fund me të, Jasmina nuk dëshiron as ta etiketojnë...

Sot Jasmina reagoi ashpër duke e ekuzuar Andin për lidhje me këngëtaren kosovare Dionën. Ajo postoi një shkrim të gjatë ku përmendi se edhe dje...

Jasmina reagon ashpër! Akuzon Andin për lidhje me këngëtaren kosovare

Ish-protagonistët e programit “Për’puthen”, Jasmina dhe Andi, nuk janë duke pasur raport të mira. E gjithë kjo filloi kur Andi u shfaq në videoklipin e...

Edhe Jasmina fillon ta zbuloj gjoksin

Jasmina Kadriu nuk njihej shumë për veshje pr.ovokuese gjatë emisionit Përputhen. Mirëpo pasi u largua duket se ka ndryshuar. Ajo ka postuar një vidoeo në instastory...

LAJMET MË TË LEXUARA