Web Analytics
Ballina Etiketimet Jasmina Kadriu

Etiketim: Jasmina Kadriu

Jasmina i “kërkon” të pajtohen, Andi e injoron keq

Jasmina Kadriu dhe Andi Artani ishin padyshim çifti më simpatik dhe i pëlqyer nga publiku në sezonin e kaluar të ‘’Për’puthen’’. Pas shumë uljeve dhe...

Jasmina thyen heshtjen, ka një mesazh për Andin

Jasmina ka folur për raportin e saj me Andin. Andi dhe Jasmina padyshim se ishte një nga çiftet më të diskutuara në “Për’puthen” por, drama...

Jasmina për të tërhequr vëmendje duket se është gati të zvishet

Emisioni “Për’puthen” e bëri të famshme, por më duket se nuk e ka vëmendjen që e kishte muaj më parë. Kjo ka bërë që Jasmina...

Bluza e shkurtë ia qet pothuajse gjoksin komplet në fushë Jasmines

Njëra nder konkurrentet e preferuar në sezonin e dytë të Përputhën, ishte Jasmina Kadriu. Edhe sot Jasmina merr vëmendje me çdo paraqitje, shkruan InfoKosova. E veshur...

Jasmina harron këmbët hapur, tregon më shumë se çduhet

Jasmin Kadriu ponjihet si një nga vajzat më simpatike të ekraneve. Nuk dihet nëse ajo do të jetë pjesë e një formati të ri këtë...

Jasmina pozon e shtrirë, e gjithë vëmendja tek komenti i të...

Ish-protagonistja e “Për’puthen”, Jasmina Kadriu, ka filluar lidhjen e re të dashurisë. Këtë e ka konfirmuar vet Jasmina në emisionin “Natën me Aulonën” ku tregoi...

Jasmina shfaqet e ‘zjarrt’ duke pozuar e shtrirë

Jasmina Kadriu postoi një fotografi të re. Ajo mori pozë e shtrirë në divan derisa vë në pah trupin e bukur, shkruan InfoKosova. Veshur me një...

Jasmina i përgjigjet Andit publikisht në T7

Një nga ish-pjesëmarrësit më të komentuar nga “Për’puthen”, Andi Artani, ishte i ftuar sot në “Gjesi”. Ai ka folur për përvojën e tij në këtë...

Me fustan super të shkurtër, Jasmina duket kaq atraktive

Jasmina Kadriu së fundmi ndryshoi stilin e flokëve. Ajo u shfaq me flokë të gjata që po i rrin kaq bukur, shkruan InfoKosova. Jasmina ka pozuar...

‘’E lidhur me njerëz të varfër…’, Jasminës nuk po i del...

Jasmina Kadriu dhe Andi Artani ishin nga çiftet më të pëlqyera të edicionit të dytë të ‘’Për’puthen’’. Lidhja e tyre u përcoll me shumë ulje...

LAJMET MË TË LEXUARA