Web Analytics
Ballina Etiketimet Jehona Dreshaj

Etiketim: Jehona Dreshaj

Jehona Dreshaj rrit temperaturat me imazhet e fundit

Jehona Dreshaj është motra e Afërdita Dreshaj dhe shumë e komentuar në mediat rozë. Bukuroshja ka kohë që jeton në SHBA dhe ka percjellur rrugën...

Tezja e Sky Blue e tepron me fustanin e hapur tek...

Afërdita Dreshaj para pak javëve u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë djalin Sky Blue, një emër mjaft unik e modern. Ndërkohe...

Sky Blue me fat, ka tezen më seksi në botë

Sky Blue është emri që Afërdita dhe hokeisti ccek kanë zgjedhur për djalin e tyre. Dyshja e famshme sot u bënë prindër për herë të...

Motra e Afërditës edhe në pizhama duket bukur

Jehona Dreshaj është tashmë e njohur falë motrës së saj Afërditës. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, ku poston shpesh fotografi nga përditshmëria. Së fundmi...

Afërdita Dreshaj poston foto me motrën: Jemi dy lule të ndryshme...

Afërdita Dreshaj së fundmi ka postuar një fotografi me motrën e saj Jehonën. Në foton ku vihet në pah bukuria e të dyjave Afërdita ka...

Motra e Afërditës del në rrugë veç me reçipeta

Modelja Jehona Dreshaj nuk po i ndal fotografitë e nxehta. Ndonëse filloi pas motrës të merret me modelizëm, por tanimë është berë e famshme po...

Harrojeni Afërdita Dreshaj, e gjithë vëmendja te motra e saj seksbombë

Afërdita Dreshaj njihet prej vitesh si një prej modeleve më sensitive shqiptare, por këtë bukuri e ka trashëguar edhe motra e saj, Jehona. Jehona nuk...

Jehona Dreshaj vë në pah trupin mahnitës në fotot e fundit

Jehona Dreshaj u bë e njohur më shumë nga motra e saj Afërdita Dreshaj. Ato duket se gëzojnë një raport shumë të mirë mes vete. Tani...

Jehona Dreshaj reklamon gjoksin bombastik në ‘jelek’

Modelja Jehona Dreshaj ka vazhduar me foto te ngrohta në rrjetet sociale Motra e modelës dhe këngëtares Afërdita Dreshaj ka vazhduar me tregimin e aseteve...

Jehona Dreshaj në këtë fustan të hapur s’la gjë pa treguar

Ndonëse Afërdita ajo e para e cila filloi modelimin, por në këtë aspekt nuk mbeti keq as motra e saj Jehona. Jehona Dreshaj posedon karakteristikat...

LAJMET MË TË LEXUARA