Web Analytics
Ballina Etiketimet Jessica Kadiu

Etiketim: Jessica Kadiu

Ish e dashura e Robertit mahnit rrjetin me format trupore

Jessica Kadiu ish e dashura e Robert Berishës ka mahnitur rrjetin me foton e fundit. Ajo në secilën foto që poston duket bukur dhe me...

Ish e dashura e Robert Berishës reklamon të pasmet e mëdha

Jessica Kadiu ish e dashura e këngëtarit Robert Berisha njihet për fizikun e formësuar dhe për bukurinë e saj. Ajo shpesh publikon fotografi nga përditshmëria...

Ish-e dashura e Robertit e nis ditën me pozë të nxehtë

Xhesika Kadiu është modele shumë e kërkuar, e cila u bë e njohur pasi pati lidhje dashurie me këngëtarin Robert Berisha. Edhe pse lidhja e...

Jessika Kadiu ironizon me Robertin pas ndarjes nga modelja italiane

Jessica ka reaguar pas të rejave të fundit rreth Robertit. Robert Berisha ditët e fundit u shfaq me Maria Bove, duke lënë të kuptohet se...

“Çdo gjë ndodh për një arsye”, Jessica reagon lidhur me videon...

Jessica Kadiu ka dy fjalë lidhur me videon e Robertit. Një videon e Robert Berishës  me modelen Maria Bove, konfirmon lidhjen e tij të re. Pas...

Robert Berisha pranon publikisht lidhjen me Jessica Kadiun

Përderisa pak ditë me parë qarkulloi lajmi se Nora ka filluar të mbajë unazë të re, as Roberti nuk është vonuar për tu shfaqur...

LAJMET MË TË LEXUARA