Web Analytics
Ballina Etiketimet Kaltrina Konxheli

Etiketim: Kaltrina Konxheli

E dashura e Azet merr vëmendje me dukje në pushime

Vajza e cila nuk ishte e njohur për publikun shqiptar, Kaltrina, tashme është kthyer në nje nga emrat më të komentuar, shkruan InfoKosova. Kohë më...

E dashura e Azet mahnit rrjetin me foto nga dhoma e...

Reperi Azet para disa jave ka qene në qendër të mediave rozë. E kjo për shkak të një lidhje të komentuar me një vajzë të...

E dashura e Azet, lë gojëhapur fansat me foton e fundit

Kaltërina tashmë është bëre emër i njohur në mediat rozë. Para pak ditësh u përfol për një lidhje dashurie në mes këngëtarit Azet dhe bukuroshes...

Ju prezantojmë me të dashurën e Azet, një vajzë super-bukuroshe

Azet është nga artistët më të pëlqyer shqiptar, i cili jeton dhe vepron në Gjermani atje ku edhe ka arritur të depërtojë shumë suksesshëm...

LAJMET MË TË LEXUARA