Web Analytics
Ballina Etiketimet Keith Owen Groeneveld

Etiketim: Keith Owen Groeneveld

Çfarë u panë duke bërë Adriana Matoshi me të dashurin në...

Këto kohë nuk kanë munguar një mori dedikimesh dashurie në adresë të aktores së mirënjohur Adriana Matoshi. Të gjjtha mesazhet e bukura të dashurisë drejt...

Iu dha fjala në Kuvend, kështu e mbështet partneri Adriana Matoshin...

Deputetja e Kuvendit të Kosovës mori fjalën në seancën e sotme. Dhe, i dashuri i saj Keith ka publikuar një imazh të deputetes nga Kuvendi...

Keith dhe Adriana e printojnë vetën në një libër

Keith dhe Adriana Matoshi janë ndër çiftet që marrin vëmendje të madhe tek publiku. Me postime të shumta në rrjete sociale, që të dy ndajnë...

Mes Keith dhe Adrianës- ja cili është më shumë xheloz

Keith dhe Adriana Matoshi janë dyshja që komentohen thuajse për çdo paraqitje të tyre. Keithin e kemi dëgjuar shpesh duke folur shqip, ku kësaj radhe...

Pasi e surprizoi në emision, i fejuari 20 vite më i...

Adriana Matoshi dhe Keith Groeneveld padyshim që po jetojnë një nga periudhat më të bukura të jetës së tyre duke shijuar romancën me njëri-tjetrin. Çifti...

Frizura e të dashurit të Adriana Matoshit do t’ju shkrijë së...

Keith, ani pse kishte qenë i angazhuar si futbollist në Kosovë, ai kurrë nuk është se kishte pasur ndonjë impakt mediatik. Futbollisti afrikan, ka pushtuar...

Mbrëmë pastroi rrugët, e sot la pa fjalë me dukjen në...

Sot (e enjte) me fillim nga ora 10:00 është mbajtur një seancë e Kuvendit në lidhje me organizimin e arsimit në situatën e pandemisë...

Adriana tregon bisedën që e bën me të dashurin

Sasa kohëve të fundit është personi më i komentuar rreth jetës private. Ajo me dashurinë e re që ka krijuar, po ndan momente të shumta...

Dashuria e tyre si në përralla, deputetja kosovare kombinohet në veshje...

Deputetja kosovare Adriana Matoshi po e jeton mjaftë romancën me të dashurin e saj Keith. Edhe pse larg njëri tjetrin, ata po çmallen me anë...

Adriana dhe Keith po bëhen prindër?

Para pak muajsh Adriana Matoshi bëri publike lidhjen me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Aktorja tregoi se për herë të parë është njohur me Keith në...

LAJMET MË TË LEXUARA