Web Analytics
Ballina Etiketimet Kojshia Show

Etiketim: Kojshia Show

Bamir Topi habit të gjithë, zbulon se a duhet te jete...

Ish Presidenti i Republikes se Shqipërisë Bami Topi ka folur ne emisionin Kojshia Show edhe për temat e rëndësishme te Kosovës. Ai diskutoi edhe për...

Ish Presidenti Bamir Topi: Kështu u njoha me Albin Kurtin, zbulon...

Ish Presidenti i Shqipërisë njëherë ish kryetar i Partise Fryma Re Demokratike në Shqipëri ka folur edhe për Kryeministrin Albin Kurti. Ai tha se Kurti...

Bamir Topi: Sali Berishen e pash me lot në sy në...

Ish Presidenti i Republikës së Shqipërisë z.Bamir Topi ishte mysafire këtë te diele në emisionin më të shikuar në vend ‘Kojshia Show!’ Ai për emisionin...

Zëdhënësja Lulzim Bashes zbulon një sekret të çuditshëm të Edi Rames!!!!

Në emisionin ‘Kojshia Show’ jemi mësuar të shohim mysafire të veçantë dhe shumë interesant. Ketë të diele mysafire ishte Floriana Garo-zëdhënëse e Pd-se se Lulzim...

Nëna 108 vjeçare nxehet keq kur përmendet Edi Rama. Lutet për...

Në emisionin ‘Kojshia Show’ qe gjithmonë dhuron show me të papriturat që ndodhin aty, ketë here plaka 108 vjeçare, Xhezide Aliaj nxehet keq në...

Plaka 108 vjeçe që e votoi Albin Kurtin emocionon zëdhënësen e...

Këtë të diele në emisionin më të shikuar në vend ‘Kojshia Show’ ishte mysafire zëdhënësja e Pd-ss nga Shqipëria, Floriana Garon. Ajo u befasua në...

Hetem Ramadani: Ky është shkaktari i gjitha sëmundjeve!

Hetem Ramadani i cili njihet per mjekësin e tij alternative se fundmi ishte mysafire në emisionin ‘Kojshia Show’ qe transmetohet në RTK1, cdo të...

Hetem Ramadani unë dhe Hashim Thaci e ndaluam marrëveshjen e Rambujes...

Hetem Ramadani në emisionin ‘Kojshia Show’ përmendi edhe Konferencën e Rambujes dhe rolin e tij. Ai tregoj një detaj se si bashkë me ish Presidentin...

E pabesueshme: Kisha sëmundjen e rrallë e cila nuk shërohet, ndodhi...

Pacientja e Hetem Ramadanit e cila vjen nga Peja, Fitore Zyhrani, tregoi se si u diagnostikua me sëmundjen shumë të rralle në botë e...

E dhimbshme: Hetem Ramadani ma shpëtoi jetën. Nëna deshi të ma...

Këtë të diele në emisionin më të shikuar në vend ‘Kojshia show’, mysafire ishte mjeku alternativ, Hetem Ramadani. Ai tregoj shumë gjera interesante rreth shëndetit...

LAJMET MË TË LEXUARA